Charley’s otworzył pierwszą restaurację

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 kwietnia 2013
Kategoria:
charleysFirma Neelam otworzyła pierwszą restaurację Charley′s Philly Steaks w centrum handlowym Blue City w Warszawie. Aktualnie trwają rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami.

 

 
Kolejne otwarcia będą miały miejsce w tzw. food courtach, w największych galeriach handlowych w stolicy i dużych aglomeracjach. W tym roku sieć powinna powiększyć się o 3 lub 4 restauracje. Oprócz Warszawy, planowane są inwestycje we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach czy Gdańsku. Sieć będzie również pozyskiwać franczyzobiorców, którzy poprowadzą własne restauracje. Docelowo, w ciągu 3 lat pod szyldem Charley′s Philly Steaks w Polsce działać będzie nawet 12 lokali.

Aby otworzyć własny lokal na licencji franczyzowej trzeba dysponować kwotą minimalną na poziomie 180 tys. zł. Powierzchnia potrzebna do prowadzenia restauracji kształtuje się w przedziale od 50 do 80 mkw.

Oferta sieci obejmuje steki z mięsa wołowego, wieprzowiny i drobiu. Wszystko przygotowywane jest zgodnie z oryginalnymi, amerykańskimi przepisami, i robione na zamówienie i na oczach klienta – bez użycia tłuszczu. Klienci mogą też wybierać wśród dań z frytkami, zup, sałatek i szerokiej oferty śniadań.

Pierwsza restauracja Charley's powstała w 1986 r. w USA, w stanie Ohio. Od 1991 r. sieć rozwija się w systemie franczyzowym i obecna jest w 20 krajach na czterech kontynentach. Globalna sieć Charley's liczy około 500 placówek. Spółka Neelam jest master-franczyzobiorcą marki w Polsce.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram