Change Lingerie: Rozwój poprzez franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 lutego 2013
Kategoria:

change lingerieChange of Scandinavia Poland West Sp. z o.o., dystrybutor skandynawskiej bielizny Change Lingerie poszukuje franczyzobiorców. Firma ma w planach otwarcie kilku sklepów w 2013 roku.

Pierwszy sklep działający w formie franczyzy zostanie niebawem uruchomiony w Galerii Zabrze. Na razie nie wiadomo ile dokładnie placówek zostanie otwartych w 2013 roku. Firma skupia się na poszukiwaniu franczyzobiorców dysponujących lokalami w dobrych lokalizacjach – głównie galeriach handlowych. Średnia powierzchnia salonów marki to około 80 mkw.

Aktualnie w ramach sieci w Polsce działają dwa salony firmowe w centrach handlowych: w Port Łódź i Manufakturze. Produkty marki dostępne są również w trzynastu sklepach multibrandowych na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym Intymna.pl.

Firma Change of Scandinavia Poland West Sp. z o.o., jest wyłącznym dystrybutorem bielizny duńskiej marki Change Lingerie w Polsce oraz odpowiada za rozwój sieci w naszym kraju. Change Lingerie to skandynawska marka bielizny dostępna w ponad 160 salonach w Europie, Azji  i Ameryce Północnej. W Polsce jest obecna od 2011 roku. Change Lingerie oferuje 3 kolekcje bielizny: Chic, Change oraz Charade.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram