CD Cafe będzie otwierać kolejne lokale franczyzowe

Data dodania: 23 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Carte d’Or Cafe

Spółka CD Cafe, właściciel marki Carte d’Or Cafe chce podpisać w tym roku co najmniej 10 umów franczyzowych. Jak oceniają jej menadżerowie w ciągu najbliższych kilku lat sieć pokaże aktywną dynamikę rozwoju.

- Działalność firmy w ub.r. oceniamy pozytywnie. Mimo wciąż trwającego kryzysu, nasza sieć powiększyła się o 9 nowych lokalizacji. Były to umowy podpisywane w latach 2012-2013. Natomiast początek 2014 roku pokazuje powolne odbicie na rynku i zwiększenie zainteresowania naszą ofertą – mówi portalowi Franczyzawpolsce.pl Artur Czoska z CD Cafe.

Zaznacza, że w tym roku spółka planuje nie tyle pozyskanie nowych franczyzobiorców, co nowych punktów franczyzowych. Aktualni franczyzobiorcy mają już podpisane umowy na kolejne lokalizacje.

- Zakładamy, że w tym roku podpiszemy co najmniej 10 nowych umów franczyzowych. Finalizujemy również umowy na lata 2015-2016. Po rozwoju naszej sieci widać wyraźnie, że na rynku wciąż jest miejsce na tego typu usługi, czyli rozwój segmentu premium. Zakładamy, że największa dynamika rozwoju Carte d’Or Cafe nastąpi w kolejnych latach. Co do konkurencji, to osobiście uważam, że im jest silniejsza, tym lepiej zarówno dla nas, jak i naszego klienta końcowego. Wpływa to na jakość oferowanych usług, a także poszerzanie oferty – ocenia Artur Czoska.

CD Cafe tworzy sieć lodziarnio-kawiarni. Lokale Carte d’Or Cafe charakteryzują się oryginalnym i nowoczesnym wystrojem odzwierciedlającym ekskluzywny wizerunek marki lodów Carte d’Or. Spółka oferuje sprawdzony system franczyzowy z pełnym know how, działający pod rozpoznawalną na całym świecie marką. Zapewnia franczyzobiorcom pełne wsparcie mające na celu ułatwienie startu biznesu. Pomaga m.in. w znalezieniu lokalizacji i udostępnieniu usług architekta, który pomoże zaprojektować lokal. Ponadto pomaga w wyposażeniu lokalu w sprzęt chłodniczy, zapewnia kompleksowy program szkoleniowy dla personelu, wsparcie marketingowe i zaopatruje we wszystkie produkty oferowane w sieci. Istnieje też możliwość nadzoru nad pracą nowego punktu w pierwszych miesiącach funkcjonowania. Zakładany zwrot z inwestycji wynosi około 24 miesięcy.

Ofertę Carte d’Or Cafe możecie sprawdzić w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram