Cartridge World otwiera nowe salony i szuka kolejnych franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 3 grudnia 2009
Kategoria:

cartrigdeWarszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Szczecin – to tylko wybrane miasta, w których Cartridge World - przy wsparciu Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych - szuka partnerów.

 

Sieć franczyzowa Cartridge World obejmuje ponad 1650 sklepów na całym świecie, w tym kilkanaście w Europie Środkowej. Już niebawem Cartridge World powiększy się o dwa nowe salony sprzedaży w Polsce. Będą zlokalizowane w Lublinie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Cartridge World jest światowym liderem w zakresie regeneracji kartridży do drukarek laserowych i atramentowych! Firma ma dwudziestoletnie doświadczenie. Została założona w Australii w roku 1988. Po 9 latach zbierania doświadczeń i funkcjonowania na lokalnym rynku firma udzieliła pierwszej franczyzy. Po roku 2000 nastąpił dynamiczny rozwój sieci na całym świecie – najpierw w samej Australii, a następnie w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. W Polsce Cartridge World obecny jest od 2002 roku. W październiku 2007 r. Cartridge World (CEE) sp. z o.o. stał się Master Franczyzobiorcą na Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Ukrainę i Białoruś.

 

Firma wiele czasu poświęca na wybór lokalizacji sklepów Cartridge World. - Przeanalizowaliśmy sprawę od każdej strony. Sklepów szukamy w wybranej części miasta w odpowiednim budynku na odpowiedniej ulicy. Są pewne wymogi co do powierzchni, zaplecza, oraz mediów. Istotny jest ogólny wygląd sklepu a także sąsiedztwo (…) zarówno bliskość potencjalnych klientów, jak pożądanych sąsiadów, którzy mimochodem zwielokrotniają nam sprzedaż – podaje spółka.

 

Franczyzobiorca Cartridge World może liczyć na wsparcie w procesie uruchomienia punktu: w wyborze lokalizacji, adaptacji lokalu, oraz rekrutacji personelu. Cartridge World gwarantuje także przeprowadzenie intensywnego programu szkoleniowego, zapewnia pakiet startowy oraz pomoc w organizowaniu kampanii promocyjnej. Ogromnym plusem są także wspólne programy zakupowe dla produktów lub usług,

 

Szacunkowy koszt wejścia do systemu do około 100 000 zł, bieżąca opłata franczyzowa oraz wkład na fundusz marketingowy.

Agnieszka Grabuś

 

 

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Warszawa, łódź, Kraków, Wrocław, Szczecin – to tylko  wybrane miasta, niebawem których Cartridge World szuka partnerów.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram