Carte d’Or Cafe walczy o młodych klientów

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 maja 2013
Kategoria:

Spółka CD Cafe, która jest właścicielem Carte d’Or Cafe – nowoczesnych lokali oferujących klientom lody, desery i szeroki wybór kaw – w dalszym ciągu będzie rozwijała sieć w oparciu o współpracę z franczyzobiorcami.

Koncept Carte d'Or Cafe to lodziarnio-kawiarnie charakteryzujące się oryginalnym i nowoczesnym wystrojem. Sieć rozwija się w oparciu o lokale własne i franczyzowe.

Potencjalny franczyzobiorca musi dysponować lokalem zlokalizowanym w uczęszczanym miejscu – firma nie stawia wymagań odnośnie wielkości miasta, weryfikuje jedynie opłacalność danego przedsięwzięcia.

Nakłady finansowe, z którymi musi liczyć się franczyzobiorca, zależą od skali projektu. Minimalna kwota inwestycji to około 120 tys. zł. Opłata wstępna ustalana jest indywidualnie. Opłata marketingowa wynosi 2% od obrotu netto. Współpraca z siecią zakłada też możliwość wsparcia w przebrandowaniu istniejącej kawiarni w placówkę spełniającą założeniu konceptu.

Marka Carte d’Or Cafe należy na świecie do firmy Unilever N.V. Siecią lodziarni w Polsce zarządza spółka CD Cafe. Firma chce w przyszłości stać się największym konkurentem rodzinnej marki Grycan. Carte d’Or Cafe, w przeciwieństwie do dobrze kojarzącego się osobom starszym Grycana, chce walczy o młodych i dynamicznych klientów.

Carte d’Or Café w bazie sieci

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram