Carrefour zaprosił Quiosque

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Centrum Handlowe Carrefour w Olsztynie
Carrefour z nowymi markami.

Carrefour kontynuuje proces rekomercjalizacji swojego centrum handlowego w Olsztynie. Do grona najemców tego zmodernizowanego w połowie roku obiektu, dołączyły właśnie kolejne nowe marki - Quiosque i Yves Le Grand.

Centrum Handlowe Carrefour w Olsztynie oferuje obecnie 18.000 m² GLA w tym ponad 30 markowych sklepów i punktów handlowo-usługowych oraz nowoczesny hipermarket Carrefour. Przeprowadzony w połowie roku remodeling obiektu pozwolił nie tylko na zmianę jego wizerunku na zewnątrz i wewnątrz, ale również na jego kompleksową rekomercjalizację.

Do grona 8 nowych najemców pozyskanych przez Carrefour na etapie modernizacji, dołączyły właśnie dwie nowe marki - salon odzieżowy Quiosque oraz francuski sklep z biżuterią Yves Le Grand. Quiosque to marka budująca sieć sprzedaży w systemie franczyzowym.

Bardzo cieszę się z faktu, że zmodernizowane centra handlowe Carrefour stają się coraz bardziej popularne na lokalnych rynkach. Przykład naszej galerii w Olsztynie pokazuje, że istniejące obiekty w nowej odsłonie po remodelingu, potrafią skutecznie zabiegać o nowych klientów, a swoim nowym wizerunkiem i rosnącymi wskaźnikami foot fall, przyciągać również nowych najemców –  mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Carrefour kontynuje inwestycje w rozbudowy, modernizacje i rekomercjalizacje swoich galerii handlowych. Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy spółka zakończyła modernizację łącznie 9 centrów handlowych. W najbliższych miesiącach Carrefour zaprezentuje kolejne obiekty ze swojego portfolio, które zostaną poddane modernizacji i rekomercjalizacji w 2016 roku.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram