Carrefour zajmuje miejsce Almy

Data dodania: 14 kwietnia 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Carrefour
Carrefour dołącza do grona najemców krakowskiej Dekady

Carrefour dołącza do grona najemców krakowskiej Dekady, centrum handlowego w formacie convenience. Operator spożywczy zajmie lokal, dotychczas wynajmowany przez Delikatesy Alma.

- Supermarket Carrefour w krakowskiej Dekadzie będzie w mieście czwartym sklepem sieci w tym formacie – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Otwarta we wrześniu 2012 roku Dekada Kraków, o powierzchni bliskiej 3,4 tys. m² GLA, to centrum handlowe w formacie convenience, przeznaczone do wygodnych, codziennych zakupów. Taka formuła handlu doskonale się sprawdza – od początku działalności obiektu sukcesywnie rośnie jego wskaźnik odwiedzalności, co przekłada się na coraz lepsze obroty najemców.

Nowy najemca wzbogaci ofertę handlową obiektu, na którą składają się obecnie takie marki, jak Empik, Pepco, Rossmann, Apteka Dbam o Zdrowie, Dominos Pizza, salonik prasowy Presso, Kärcher, Pralnia Laguna, optyk Contempo, eSMOKING, Wakacje.pl, Diagnostyka czy PKO BP.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarkety, supermarkety, franczyzowe sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram