Carrefour zajmuje miejsce Almy

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 kwietnia 2017
Kategoria:
Foto: Carrefour
Carrefour dołącza do grona najemców krakowskiej Dekady

Carrefour dołącza do grona najemców krakowskiej Dekady, centrum handlowego w formacie convenience. Operator spożywczy zajmie lokal, dotychczas wynajmowany przez Delikatesy Alma.

- Supermarket Carrefour w krakowskiej Dekadzie będzie w mieście czwartym sklepem sieci w tym formacie – mówi Ronan Martin, wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Otwarta we wrześniu 2012 roku Dekada Kraków, o powierzchni bliskiej 3,4 tys. m² GLA, to centrum handlowe w formacie convenience, przeznaczone do wygodnych, codziennych zakupów. Taka formuła handlu doskonale się sprawdza – od początku działalności obiektu sukcesywnie rośnie jego wskaźnik odwiedzalności, co przekłada się na coraz lepsze obroty najemców.

Nowy najemca wzbogaci ofertę handlową obiektu, na którą składają się obecnie takie marki, jak Empik, Pepco, Rossmann, Apteka Dbam o Zdrowie, Dominos Pizza, salonik prasowy Presso, Kärcher, Pralnia Laguna, optyk Contempo, eSMOKING, Wakacje.pl, Diagnostyka czy PKO BP.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 800 sklepów w 5 formatach: hipermarkety, supermarkety, franczyzowe sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230.000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram