Carrefour rozpoczyna festiwal food trucków

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 czerwca 2017
Kategoria:
Foto: Carrefour
Carrefour rozpoczyna festiwal food trucków

Soczyste burgery, belgijskie frytki, tybetańskie pierożki czy dania kuchni meksykańskiej – m.in. takie pyszności będą czekać w najbliższy weekend na klientów Galerii Grudziądzkiej. Przed obiektem odbędzie się zlot cieszących się ogromną popularnością food trucków.

Mobilne restauracje podbijają serca Polaków, przemierzając cały kraj i serwując niebanalne dania kuchni całego świata. Już w najbliższy weekend 10 i 11 czerwca food trucki zawitają także do Grudziądza w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków.

Na parkingu przed Galerią Grudziądzką, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, każdy będzie mógł skosztować między innymi soczystych burgerów, meksykańskiej chimichangi, tybetańskich pierożków czy pieczonych kasztanów. Nie zabraknie również słodkości, takich jak węgierskie kołacze czy hiszpańskie churros.

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi oraz logicznymi. Odbędą się również zawody w jedzeniu na czas, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w Grudziądzu po raz pierwszy. Ideą festiwalu jest promowanie różnorodnego - wykonanego z pasją oraz zgodnie z ideą „slow food” - jedzenia serwowanego ze specjalnie przystosowanych do tego samochodów. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 25 food trucków oferujących dania kuchni z różnych stron świata. Podobne przedsięwzięcie odbędzie się też w innych miastach.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram