Carrefour rozpoczyna festiwal food trucków

Data dodania: 6 czerwca 2017
Kategoria:
Foto: Carrefour
Carrefour rozpoczyna festiwal food trucków

Soczyste burgery, belgijskie frytki, tybetańskie pierożki czy dania kuchni meksykańskiej – m.in. takie pyszności będą czekać w najbliższy weekend na klientów Galerii Grudziądzkiej. Przed obiektem odbędzie się zlot cieszących się ogromną popularnością food trucków.

Mobilne restauracje podbijają serca Polaków, przemierzając cały kraj i serwując niebanalne dania kuchni całego świata. Już w najbliższy weekend 10 i 11 czerwca food trucki zawitają także do Grudziądza w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków.

Na parkingu przed Galerią Grudziądzką, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, każdy będzie mógł skosztować między innymi soczystych burgerów, meksykańskiej chimichangi, tybetańskich pierożków czy pieczonych kasztanów. Nie zabraknie również słodkości, takich jak węgierskie kołacze czy hiszpańskie churros.

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi oraz logicznymi. Odbędą się również zawody w jedzeniu na czas, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

Festiwal Smaków Food Trucków odbędzie się w Grudziądzu po raz pierwszy. Ideą festiwalu jest promowanie różnorodnego - wykonanego z pasją oraz zgodnie z ideą „slow food” - jedzenia serwowanego ze specjalnie przystosowanych do tego samochodów. W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 25 food trucków oferujących dania kuchni z różnych stron świata. Podobne przedsięwzięcie odbędzie się też w innych miastach.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram