Carrefour Polska - nowe umowy w centrach

Autor: Redakcja
Data dodania: 6 listopada 2013
Kategoria:
CH „Zielone Wzgórze” w Białymstoku

CH „Zielone Wzgórze” w Białymstoku

900 m2 wynajął Carrefour Polska swoim nowym dzierżawcom w CH „Zielone Wzgórze” w Białymstoku, w „Galerii Słowiańskiej” w Zgorzelcu oraz w „Galerii Grudziądzkiej”.

Umowy najmu zostały podpisane m.in. z marką Willsoor specjalizującą się szyciu ekskluzywnych koszul męskich oraz damskich. Kolekcje adresowane są do osób nowoczesnych, aktywnych zawodowo oraz otwartych na zmieniające się trendy w modzie. Salon tej marki zostanie otwarty w listopadzie br. w CH „Zielone Wzgórze” w Białymstoku i zajmie powierzchnię 70 m2.

W „Galerii Słowiańskiej” w Zgorzelcu oraz w centrum handlowym „Zielone Wzgórze” w Białymstoku pojawi się najnowszy brand sieci LPP: SINSAY, którego kolekcja skierowana jest do młodych osób w wieku 15-24 lata. Projekty SINSAY powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się eksperymentować z modą i które w świadomy sposób kreują swój wizerunek. Salony SINSAY o powierzchni prawie 300 m2 w Białymstoku, oraz prawie 400 m2 w Zgorzelcu zostaną otwarte w pierwszym kwartale 2014 roku.

Kolejne umowy najmu Spółka Carrefour sfinalizowała z operatorami usługowymi. Pod koniec bieżącego roku swój salon w centrum handlowym „Zielone Wzgórze” otworzy biuro podróży działające pod szyldem wakacje.pl (31 m2) oraz salon urody WAY TO BEAUTY (40 m kw.) który jako jedyny w Białymstoku będzie oferował kultowe brytyjskie kosmetyki Toni&Guy. Alior Bank natomiast dołączy do najemców obecnych w „Galerii Słowiańskiej”. Salon tego operatora zajmie powierzchnię ok. 70 m2.

W celu umocnienia ich pozycji na lokalnym rynku oraz w odpowiedzi na potrzeby klientów, Carrefour Polska aktywnie rekomercjalizuje oraz modernizuje swoje centra handlowe.

Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad 220 000 m2 powierzchni handlowej zlokalizowanej w kilkunastu centrach handlowych na terenie całego kraju. Carrefour Polska prowadzi również intensywne działania rekomercjalizacyjne posiadanych obiektów w połączeniu z ich częściową lub całkowitą modernizacją.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram