Carrefour otworzył nowy supermarket we franczyzie

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Carrefour Polska

Carrefour Polska otworzył kolejny supermarket franczyzowy. Sklep ulokowany w galerii Brama Pomorza, zaoferował klientom ofertę produktów świeżych od lokalnych producentów i dostawców, a także wyroby własnej wędzarni i piekarni. 

Nowy Carrefour Market został otwarty w galerii handlowej Brama Pomorza, która zlokalizowana jest w Lipienicach, k. Chojnic. Sklep jest już 140. supermarketem sieci Carrefour w Polsce i jednocześnie jednym z ponad 700 sklepów różnych formatów tej sieci w naszym kraju.

W nowym sklepie, klienci mogą skorzystać z 7 stanowisk kasowych, a podczas codziennych zakupów, wspiera ich 30 pracowników franczyzobiorcy.

Carrefour Polska to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa obecnie ponad 700 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety oraz sklepy osiedlowe. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram