Carrefour otwiera kolejne sklepy franczyzowe w stolicy

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 grudnia 2009
Kategoria:

carrefour_logoFirma Carrefour otworzyła w ostatnim czasie dwa kolejne sklepy franczyzowe w Warszawie. Placówki oznaczone logo Carrefour Express, które rozpoczęły działalność w ramach sieci, zlokalizowane są przy ulicy Berensona 12b oraz Herbsta 4.

Sklep przy ulicy Berensona ma 130 m2 powierzchni sprzedaży i został otwarty we współpracy z prywatnym przedsiębiorcą 25 listopada 2009. Na półkach klienci znajdą szeroki asortyment produktów krajowych i zagranicznych, w tym produktów marki własnej Carrefour, charakteryzujących się wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

 

Jak zwykle nie zabraknie również towarów w najniższych cenach, oznaczonych symbolem „Nr 1". Klienci nowego sklepu mogą skorzystać z szerokiej oferty usług dodatkowych: np. doładowań telefonów komórkowych czy płatności rachunków w kasie. Placówka przy ulicy Berensona jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 - 21.00 oraz w niedziele między godziną 10.00 a 17.00.

 

Drugi z nowo otwartych sklepów franczyzowych mieści się w Warszawie przy ulicy Herbsta 4. Jego otwarcie miało miejsce 16 grudnia br. Powierzchnia supermarketu wynosi 154 m2, a do dyspozycji klientów oddano dwie kasy. Carrefour jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w niedzielę od godziny 10.00 do 17.00.

 

W ramach sieci Carrefour działają obecnie 33 sklepy w systemie franczyzowym. Carrefour w swojej strategii rozwoju na najbliższe lata w Polsce przewiduje intensywny rozwój franczyzowej sieci sklepów osiedlowych 5 minut. Francuski gigant stawia na rozwój sieci mniejszych sklepów. Chce konkurować na tym polu m.in. z Emperią, Eurocashem i Bomi.

Agnieszka Grabuś

 

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram