Carrefour organizuje zloty mobilnej gastronomii

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Biuro prasowe Carrefour
Carrefour organizuje zloty food trucków

Carrefour Polska, właściciel franczyzowej sieci sklepów osiedlowych organizuje zloty food trucków. Wydarzenie odbędzie w kilku miastach w czerwcu, lipcu i wrześniu tego roku.

Dla wielu osób wizyta w centrum handlowym to nie tylko zakupy, lecz także sposób na spędzenie czasu wolnego. Ważne jest więc dostarczenie klientom dodatkowych atrakcji. Będą nimi z pewnością zloty popularnych food trucków, które odbędą się w kilku należących do Carrefour Polska galeriach handlowych – między innymi w Grudziądzu i Szczecinie.

Popularność food trucków w Polsce wyraźnie rośnie. Mamy nadzieję, że zloty mobilnych kuchni będą dla klientów naszych centrów handlowych nie tylko okazją do skosztowania różnorodnych dań, lecz także spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych – mówi Ewa Karska, dyrektor działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

Kulinarnym wydarzeniom towarzyszyć będą także dodatkowe atrakcje. W specjalnie zaaranżowanych strefach relaksu każdy będzie mógł odpocząć na wygodnych leżakach i pufach, a także zagrać w rodzinne gry planszowe.

Spotkania z food truckami odbędą się w Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu (10 i 11 czerwca), Galerii Kalisz w Kaliszu (10 i 11 czerwca), Galerii Gryf w Szczecinie (24 i 25 czerwca), Galerii Słowiańskiej w Zgorzelcu (8 i 9 lipca), a we wrześniu także w Centrum Handlowym Carrefour w Olsztynie.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram