Carrefour na warsztacie eksperckim SGH

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 marca 2013
Kategoria:
carrefour_expressFirma Carrefour Polska została partnerem „Mostów Ekonomicznych” – jednej z najciekawszych i najbardziej popularnych inicjatyw studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W ramach współpracy 7 marca zorganizowano warsztat ekspercki, w trakcie którego Francois Vincent, Dyrektor ds. Franczyzy i Członek Zarządu Carrefour Polska, przedstawił studentom, jak stworzyć skuteczną strategię firmy.

Podczas spotkania Francois Vincent rozmawiał ze studentami o sytuacji tradycyjnego rynku handlowego, zaprezentował też koncept partnerskiej franczyzy z Carrefour Polska. – Carrefour Polska jako franczyzodawca oferuje pełne wsparcie i sprawdzony know-how. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu może dzielić się zdobytą wiedzą i pokazywać sprawdzone koncepty biznesowe. Firma chętnie dziali się wiedzą i doświadczeniem ze studentami i środowiskiem akademickim, przyczyniając się do budowania trwałych mostów między biznesem i szkołami wyższymi – powiedział Francois Vincent.

Podczas warsztatu poruszony został także istotny problem, jakim jest brak dokładnej definicji prawnej franczyzy, która często mylona jest z afiliacją czy porozumieniem o współpracy. Francois Vincent zaprezentował cztery filary, na których oparty jest koncept Carrefour Express – są to rozpoznawalna marka, asortyment i logistyka, transfer know-how oraz wsparcie franczyzodawcy.

Mosty Ekonomiczne to cykl warsztatów, wykładów, case studies i debat, organizowanych z inicjatywy SGH we współpracy z najlepszymi polskimi uczelniami ekonomicznymi oraz topowymi firmami – liderami branż. Celem wydarzenia jest budowanie trwałych relacji między najzdolniejszymi studentami a biznesem.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram