Carrefour i Lukoil poszerzają współpracę

Autor: Redakcja
Kategoria:
Sklep franczyzowy Carrefour na stacji Lukoil

Już 22 sklepy franczyzowe Carrefour Polska działają na stacjach Lukoil Polska. Koncept łączy zalety sklepu osiedlowego i miejsca na szybkie zakupy dla kierowców, włącznie z kawą i nieśmiertelnym hotdogiem.

Dzięki rozwojowi partnerstwa obiekty należące do koncernu Lukoil zyskały nowy, szeroki asortyment, w którym pojawiły się między innymi warzywa i owoce, nabiał, pieczywo oraz inne produkty świeże. Partnerzy wspólnie przygotowali koncept sklepu dla stacji paliw. Z jednej strony znajdziemy tam produktów świeże (warzywa i owoce, pieczywo, wędliny) a z drugiej asortyment charakterystyczny dla sklepów na stacjach paliw - produkty auto-moto, a kawę i hotdogi. Dużą zaletą stacji są rozsądne ceny, z którymi akurat stacje benzynowe rzadko się kojarzą. Są to więc pełnoprawne obiekty handlowe czynne 24 h na dobę, przez cały rok.

Nowatorskim pomysłem wdrożonym w sklepach Carrefour Express na stacjach Lukoil jest także strefa Drive - specjalna część przy wejściu, w której oferowane są produkty w opakowaniach zbiorczych – np. woda w zgrzewkach czy inne napoje w wielopakach. Dzięki temu klienci, którzy przyjeżdżają samochodem, mogą przy okazji tankowania dokonać większych zakupów, a ciężkie produkty wygodnie zawieźć samochodem do domu.

Sklepy Carrefour Express na stacjach paliw Lukoil dostosowywane są do lokalnych warunków. Asortyment zależny jest od lokalizacji: w sklepach znajdujących się w miastach, blisko osiedli dostosowany jest do codziennych zakupów; w sklepach przy trasach przejazdowych – asortyment jest odpowiednio zmieniony.

Do tej pory otwarto już 22 sklepy Carrefour Express na stacjach paliw Lukoil. Wszystkie placówki czynne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Sklepy funkcjonują na terenie kilku województw, a w samej Warszawie uruchomiono już 6 placówek. Carrefour Polska i Lukoil Polska planują dalszą współpracę.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram