Carrefour Express na kolejnym osiedlu mieszkaniowym

Data dodania: 5 października 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Carrefour Express
Carrefour Express na kolejnym osiedlu mieszkaniowym

Carrefour Express ma nowy adres w Warszawie. Sieć sklepów convenience jest jednym z najemców lokali usługowych budynku mieszkalnego Bobrowiecka 10 w Warszawie.

Carrefour Express pojawi się w nowej lokalizacji. – Otwarcie samoobsługowego sklepu Carrefour Express w oddanym już do użytku apartamentowcu to bardzo dobra wiadomość dla obecnych i potencjalnie nowych mieszkańców naszej inwestycji. To udogodnienie docenią zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy okolicznych biur – mówi Krzysztof Kołakowski, kierownik biura sprzedaży inwestycji Bobrowiecka 10.

Polecamy wywiad z franczyzobiorcą Carrefour Express: We franczyzie wygodniej

Budynek przy ul. Bobrowieckiej 10 liczy w sumie 117 apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie. Na parterze znajduje się osiem lokali usługowych. Klienci Carrefour Express, poza możliwością zrobienia zakupów, będą mogli skorzystać z usług dodatkowych, jak opłacenie rachunków czy doładowanie telefonu.  

Sieć sklepów Carrefour Express rozwija się w oparciu o franczyzę. O szczegółach otwarcia sklepu w ramach tej sieci można dowiedzieć się z naszej bazy systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram