Carrefour będzie rozwijał swój koncept na stacjach Lukoil.

Autor: Redakcja
Data dodania: 13 listopada 2012
Kategoria:
Carrefour będzie rozwijał swój koncept na stacjach Lukoil.

Na stacji Lukoil został otwarty pierwszy sklep franczyzowy Carrefrour Express. Firmy Carrefour Polska i Lukoil Polska podjęły współpracę franczyzową, w ramach której Carrefour oferuje koncept sklepu oraz odpowiednio dobrany asortyment dostosowany do potrzeb klientów stacji.

Sklep - podobnie jak stacja paliw - czynny jest całodobowo. W nowej ofercie, prócz nabiału, wędlin, warzyw i owoców, będzie również świeże pieczywo dostarczane z lokalnej piekarni oraz dania gotowe.

Liczymy, że klienci docenią koncept, jaki został wprowadzony na tej stacji paliw. Carrefour sprawdził podobne rozwiązania już w dużych i małych miastach, a także na wsiach. Jesteśmy przekonani, że doskonale wpasuje się także w ten segment rynku, którym są stacje benzynowe, dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Lukoil Polska i otworzenie pierwszego sklepu - mówi Francois Vincent, dyrektor ds. franczyzy Carrefour Polska.

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów, wierzymy, że podjęta współpraca spotka się z życzliwym zainteresowaniem klientów. Dogodna lokalizacja, szeroki wybór produktów w rozsądnych cenach, obszerny parking oraz stała dostępność gwarantują powodzenie przedsięwzięcia - mówi Piotr Żuromski, dyrektor sprzedaży detalicznej Lukoil Polska.

Sieć Carrefour otwiera swoje sklepy również na stacjach BP.

Carrefour Polska rozwija dwa formaty sklepów franczyzowych w Polsce: Carrefour Express z charakterystycznym zielonym logo o pow. od 100 do 500 mkw. oraz Carrefour Express Convenience z pomarańczowym logo - są to sklepy dla lokalizacji typowo miejskich o powierzchni do 100 mkw.  Pod szyldem Carrefour Express działa aktualnie blisko 300 sklepów franczyzowych w Polsce. Średnio otwieranych jest kilkanaście nowych obiektów w miesiącu.

Lukoil Polska posiada obecnie 115 stacji benzynowych na terenie całego kraju.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram