Cały czas poszukują franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 stycznia 2013
Kategoria:
Foto: Da Grasso
Cały czas poszukują franczyzobiorców

W ostatnich tygodniach sieć Da Grasso na nowo otworzyła dwie pizzerie. Firma przez cały czas aktywnie poszukuje franczyzobiorców – aktualnie z Opola, Piły i Środy Wilekopolskiej. 

Pizzerie franczyzowe otwarto w Krakowie i Starogardzie Szczecińskim – obie były przez dłuższy czas remontowane. – Ponowne otwarcia są dla nas bardzo ważne, ponieważ udowadniają, że mimo kryzysu nie cofamy się, ale cały czas myślimy o rozwoju i nie spoczywamy na laurach. Nawet jeśli w zeszłym roku z różnych powodów zamknęliśmy kilka lokali, to wracamy do tych miejsc i na pewno nie pozwolimy o sobie zapomnieć – mówi Magdalena Piróg, wiceprezes zarządu Da Grasso.

Krakw_CzarnowiejskaSieć cały czas stawia na franczyzobiorców. Obecnie szczególnie poszukiwane są osoby chętne do współpracy między innymi w Opolu, Pile i Środzie Wilekopolskiej.

Aby zostać franczyzobiorcą sieci Da Grasso nie trzeba mieć doświadczenia w prowadzeniu biznesu, jednak, jak zaznacza Magdalena Piróg, takie doświadczenie na pewno jest pomocne, zwłaszcza w kontekście zarządzania pracą zespołu. Jeśli chodzi o kwestie lokalowe, to minimalna powierzchnia potrzebna do inwestycji to ok. 100 metrów kwadratowych. Koszty przystosowania lokalu do działalności zależą od jego stanu technicznego i wahają się od 150 do 350 tysięcy złotych.

Da Grasso to największa sieć pizzerii w Polsce, obejmująca niemal 200 placówek zlokalizowanych w 150 miastach. Znakiem rozpoznawczym sieci jest 75 rodzajów pizzy. Jej oferta jest jednak nieustannie rozbudowywana – wprowadzane są przekąski, makarony, sałaty, a przede wszystkim oferty specjalne z cyklu Smaki Da Grasso.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram