Cała ta Giełda

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 grudnia 2008
Kategoria:
gpw_zdjecie.jpg

Już  drugi raz Giełda Papierów Wartościowych organizuje Dzień Otwarty pod nazwą Cała ta Giełda, który odbędzie się w siedzibie Giełdy w Warszawie przy ul. Książęcej 4.

Cała Ta Giełda jest skierowana do inwestorów i ich rodzin, a także wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o Giełdzie, notowanych na niej instrumentach finansowych i całym rynku kapitałowym.
gpw_zdjecie.jpgOprócz dyskusji o inwestowaniu i o tym, jak radzić sobie w trudnych czasach na rynku odbędą się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych atrakcji, takich jak na przykład zwiedzanie siedziby GPW.

Tego przewodnicy Z GPW w mniej formalnej atmosferze wprowadzą odwiedzających w giełdowy świat – dzięki temu każdy będzie mógł poznać Giełdę dosłownie „od środka”.

6 grudnia to wyjątkowa data i tak na przykład będzie można znaleźć się na okładce gazety finansowej albo wcielić w rolę telewizyjnego prezentera informacji giełdowych, natomiast w Sali NewConnect spółki zaprezentują swoje innowacyjne produkty i usługi.

Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej Giełdy Papierów Wartościowych.

Michał Mazepa, 5 grudnia 2008 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram