BZ WBK bada, jak przeprowadzić rebranding po fuzji z Kredyt Bankiem

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 marca 2012
Kategoria:
bank-zachodni-wbkDopiero za kilka miesięcy dowiemy się, pod jaką marką będą funkcjonowały połączone Bank Zachodni WBK i Kredyt Bank. Wtedy też powstanie strategia komunikacji nowego podmiotu na rynku.

Po tym jak Banco Santander (właściciel BZ WBK) i belgijski KBC Bank (właściciel Kredyt Banku) podpisały porozumienie w sprawie rozpoczęcia prac nad połączeniem obu tych instytucji w Polsce, rozpoczyna się opracowanie strategii rebrandingu. - Kwestie rebrandingu i docelowej marki połączonego banku będą przedmiotem analiz biznesowych oraz badań, które właśnie rozpoczynamy i które potrwają co najmniej kilka miesięcy - informuje Artur Sikora, dyrektor departamentu PR w BZ WBK.

Należy pamiętać, że kwestie ewentualnego rebrandingu, a w szczególności kosztów z nim związanych będą niezwykle istotne dla właścicieli placówek partnerskich BZ WBK, których działa obecnie 100 a otwarcie kolejnych 20 jest planowane na I kwartał tego roku.

Sklepy Majster Plus należą do Składów VOX i działają na rynku od 2007 roku. Specjalnością sklepów jest sprzedaż paneli podłogowych z laminatu i drewna, stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, stolarki okiennej drewnianej, listew przypodłogowych, paneli boazeryjnych i parapetów z PCV oraz asortymentu uzupełniającego. Wiele sklepów Majster Plus oferuje dodatkowo inne materiały wykończeniowe takie jak ceramika, terakota, oświetlenie, karnisze. Oferowane produkty pochodzą od renomowanych producentów takich jak DRE, Tarkett, Pol-skone, Gerda, Invado, Kronoorigina, Classen, Domino czy Balterio.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram