Butik otwiera sklepy sezonowe

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 czerwca 2010
Kategoria:
Butik_sklep_sezonowyPierwsze placówki w nadmorskich kurortach  już ruszyły. W sumie będzie ich jedenaście. To  sposób sieci Butik na wakacyjną promocję marki i zwiększenie sprzedaży w tym okresie.

– Zwykle, gdy w sklepach odzieżowych rozpoczynają się letnie obniżki cen, kobiety i młode dziewczyny właśnie wyjeżdżają z miast na wypoczynek i nie mają możliwości skorzystania ze wszystkich promocji. Dlatego otwieramy sezonowe outlety Butik Your New Style w kilku letnich kurortach. Chcemy, żeby nasze klientki mogły także podczas urlopu czy wakacji kupić modne ubrania z najnowszej kolekcji w przystępnych cenach – mówi Agnieszka Adamkiewicz, kierownik ds. rozwoju sieci Butik Your New Style.

Obecnie sezonowe salony działają już we Władysławowie i w Helu. Do 5 lipca otwartych zostanie jeszcze 9 wakacyjnych punktów sprzedaży: w Dziwnowie, Jastarni, Krynicy Morskiej, Mielnie, Niechorzu, Ustce, Ustroniu Morskim, kolejny punkt we Władysławowie oraz w Okunince nad Jeziorem Białym. Będą one działać do końca sierpnia.

W nadmorskich Butikach będzie można kupić przede wszystkim stroje kąpielowe, bluzy i szorty, a także plażowe torby i klapki. Ale nie zabraknie także standardowej oferty w postaci mnóstwa kolorowych t-shirtów. Będą też konkursy z nagrodami, specjalne promocje oraz spotkania z aktorką Olą Szwed i tancerzem Rafałem Krylą „Tito”.

Butik nie jest jedyną siecią, która wpadła na taki pomysł. Na podobny ruch zdecydowała się także inna sieć franczyzowa z odzieżą młodzieżową – Okay Multibrand Shops.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram