Obecnie sezonowe salony działają już we Władysławowie i w Helu. Do 5 lipca otwartych zostanie jeszcze 9 wakacyjnych punktów sprzedaży: w Dziwnowie, Jastarni, Krynicy Morskiej, Mielnie, Niechorzu, Ustce, Ustroniu Morskim, kolejny punkt we Władysławowie oraz w Okunince nad Jeziorem Białym. Będą one działać do końca sierpnia.
W nadmorskich Butikach będzie można kupić przede wszystkim stroje kąpielowe, bluzy i szorty, a także plażowe torby i klapki. Ale nie zabraknie także standardowej oferty w postaci mnóstwa kolorowych t-shirtów. Będą też konkursy z nagrodami, specjalne promocje oraz spotkania z aktorką Olą Szwed i tancerzem Rafałem Krylą „Tito”.
Butik nie jest jedyną siecią, która wpadła na taki pomysł. Na podobny ruch zdecydowała się także inna sieć franczyzowa z odzieżą młodzieżową – Okay Multibrand Shops.
Joanna Cabaj - Bonicka