Butik dla każdego

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 września 2015
Kategoria:
Foto: Butik I Like!

Foto: Butik I Like!

Rynek odzieżowy w Polsce jest w coraz lepszej kondycji, a obecny rok niesie zyski zarówno, sklepom o ugruntowanej pozycji, jak i nowym graczom. Jednym z trendów rynku odzieżowego jest to, że rosną sieci sklepów pod wspólnym szyldem.

Wśród niech jest marka Butik I Like!, która rozwija sieć sklepów własnych i franczyzowych.

Do końca sierpnia br. zostało otwartych 17 sklepów Butik. Salony zlokalizowane są głównie w centrach i galeriach handlowych, 3 sklepy są sklepami własnymi, w tym dwa outletowe. Pozostałe 14 sklepów to oddziały franczyzowe, w tym 3 outletowe. Liczymy, że do końca roku zostanie otwartych kolejnych 10 salonów Butik I Like! – mówi nam Grzegorz Polak, dyrektor rozwoju sieci.

Pierwszy sklep pod nazwą Butik powstał w 2001 roku w Warszawie i do dziś jest prowadzony przez tego samego kontrahenta. W 2007 roku firma została przekształcona w spółkę Trend & Fashion Group. Obecnie koncentruje się na rozwoju multibrandowego sklepu internetowego i na umacnianiu pozycji na rynkach lokalnych. Pracuje też nad strukturą portfela marek, różnicując markę główną Butik I Like! od submarek: Rue Paris, Forever Pink, For Fitness You Can.

Obecnie spółka poszukuje franczyzobiorców w Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Bydgoszczy i Gorzowie Wielkopolskim. Swoich partnerów wspiera w procesie pozyskania lokalu dla sklepu i gwarantuje jego pełne zatowarowanie oraz wysoką prowizję uzależnioną od ceny sprzedaży produktu.

Zakres prowizji jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości miejscowości, wysokości inwestycji i kosztów działania sklepu w danej lokalizacji. Jak zapewnia firma, najlepsi mogą liczyć na prowizję nawet do 45%.

Trend & Fashion Group wyróżni dwie główne składowe wpływające na wysokość inwestycji. Jedną z nich jest koszt inwestycji związany z przystosowaniem lokalu i projektów budowlanych (uzależniony od wymogów wynajmującego lokal handlowy). Drugą składową jest koszt inwestycji związany z aranżacją sklepu (minimum 900 zł netto/m²).

Aby ułatwić start franczyzobiorcom, planujemy nawiązać współpracę z jedną z firm leasingowych, w celu umożliwienia pozyskania szybkiego finansowania otwarcia sklepu Butik – podsumowuje Grzegorz Polak, dyrektor rozwoju sieci Butik I Like!

Jeśli jesteście zainteresowani otwarciem własnego sklepu Butik I Like!, zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram