Burger King otworzy 15 restauracji na Syberii

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 kwietnia 2014
Kategoria:
Whopper. Foto: Burger King

Whopper. Foto: Burger King

Burger King planuje otworzyć 15 lokali w największych miastach Syberii. - W dalszej perspektywie, na terytorium Syberii i Dalekiego Wschodu rozpatrujemy możliwość otwarcia około 100 lokali – mówi menedżer rosyjskiej spółki.

Jak powiedział Fiodor Murygin, ddyrektor syberyjskiego i dalekowschodniego okręgu federalnego spółki Burger King Russia, restauracje mają się pojawić w Nowosybirsku, Krasnojarsku, Tomsku, Barnaule, Nowokuźniecku i Omsku. - W dalszej perspektywie, na terytorium Syberii i Dalekiego Wschodu rozpatrujemy możliwość otwarcia około 100 lokali – zaznaczył menadżer rosyjskiej spółki.

Najwięcej restauracji ma powstać w tzw. stolicy Syberii – Nowosybirsku. W tym roku Burger King chce uruchomić w mieście zamieszkałym przez około 1,5 mln mieszkańców 5 lokali.

- Otwarcie pierwszych restauracji w syberyjskich miastach odbędzie w pierwszej połowie 2014 roku – zapowiedział Fiodor Murygin.

Według wcześniejszych informacji, Burger King Russia, master franczyzodawcy udzielającego licencji na rozwój amerykańskich restauracji Burger King na terytorium Rosji, do 2016 roku sieć planuje zwiększyć liczbę rosyjskich lokali do 500. Obecnie pod szyldem tej firmy działa ponad 13 tys. restauracji na świecie. W Rosji spółka jest obecna od 2010 roku i rozwija się we franczyzie. Akcjonariuszami Burger King Russia jest rosyjski bank VTB Kapital oraz spółki Burger Rus i Burger King Worldwide.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram