Brytyjska sieć sklepów z zabawkami zadebiutuje w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 marca 2017
Kategoria:
Foto: freeimages.com

Polskie dzieci będą miały możliwość pobawić się zabawkami tej samej firmy, co dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej. Hamleys, franczyzowa sieć sklepów z zabawkami otworzy w tym roku pierwszy salon w Polsce.

Hamleys ma ponad 70 sklepów na całym świecie, w tym w Dublinie, Dubaju, Ammanie, Glasgow, Bombaju, Madrasie i Rijadzie. Najsłynniejszy sklep tej marki znajduje się przy Regent Street w Londynie.

Jest jedną z głównych atrakcji turystycznych stolicy Wielkiej Brytanii. Marka jest od wielu lat oficjalnym dostawcą brytyjskiej rodziny królewskiej i to jej maskotkami bawią się mały książę George i księżniczka Charlotte.

Polski Hamleys, analogicznie jak w innych krajach będzie zarządzany przez partnera franczyzowego - czeską firmę Inexad. Pierwszy salon w naszym kraju zostanie otwarty w warszawskiej Galerii Północnej.

Hamleys działa na rynku od 260 lat. W swojej ofercie ma większość międzynarodowych marek, m.in. Lego, Nerf, Hasbro, Mattel i Disney. Ponad 40 proc. oferowanych zabawek to autorskie produkty i można je znaleźć tylko w salonach działających pod tą marką.

To kolejna franczyzowa marka sieci sklepów z zabawkami na polskim rynku. Za pomocą franczyzy na rynek weszła hiszpańska sieć Imaginariumi i amerykańska Toys R Us. Sieć franczyzową buduje również polska marka Toy Planet. 

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 120 000 zł sklep, 34 000 zł wyspa handlowa
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: 3% od obrotu netto
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram