Broker zgarnia rynek ubezpieczeniowy

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: CUK Ubezpieczenia
Multiagencja poszerzyła ofertę.

Multiagencja CUK Ubezpieczenia zawarła współpracę z kolejną instytucja oferującą usługi finansowowo-ubezpieczeniowe.

Sieć multiagencji, która rozwija się w systemie franczyzowym zawarła umowę współpracy z InPost Finanse (podstawowa działalność tej firmy opiera się na masowych wypłatach gotówkowych, nadawaniu przekazów pieniężnych i opłacaniu rachunków w punktach kasowych).

W ramach tej umowy InPost oferuje na swojej stronie internetowej możliwość skorzystania z kalkulatora OC i AC należącego do multiagencji.

Tym samym broker ubezpieczeniowy zapewnia usługę, w ramach której klient InPost może porównać ceny, zakresy ubezpieczeń oraz skorzystać z porady odnośnie doboru produktu u doradcy CUK.

Jestem przekonany, że rynek pozytywnie przyjmie tę ofertę, i przyniesie korzyści obydwu firmom – mówi Jacek Byliński, prezes zarządu CUK Ubezpieczenia.

CUK Ubezpieczenia to jedna z największych franczyzowych sieci działających na rynku ubezpieczeń. W lutym br. otwarto 200. placówkę pod tym szyldem. Obecnie w ramach sieci działa około 148 przedstawicielstw partnerskich i 55 własnych. Oddziały CUK sprzedają polisy 30 towarzystw ubezpieczeniowych w ponad 160 miastach w Polsce.

Więcej o systemie franczyzowym CUK Ubezpieczenia można dowiedzieć się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram