Bricomarche: 88 market i plany rozwoju we wschodniej Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 lutego 2013
Kategoria:

brico_marche13 lutego w Nisku odbyło się otwarcie 88 supermarketu typu „dom i ogród" Bricomarché. Jest to pierwszy obiekt typu dom i ogród Grupy Muszkieterów w województwie podkarpackim.

To już drugie otwarcie Bricomarche w lutym tego roku. Poprzedni supermarket został otwarty w Tomaszowie Lubelskim. Grupa Muszkieterów konsekwentnie realizuje koncepcję tzw. Rynków Muszkieterów, polegającą na bliskim sąsiedztwie Bricomarché i Intermarché. W Nisku klienci będą mogli także zrobić zakupy w znajdujących się obok siebie supermarketach.

W ubiegłym roku Grupa Muszkieterów otworzyła 8 supermarketów Bricomarché, natomiast w tym roku planuje podwojenie tej liczby. Grupa Muszkieterów uważnie przygląda się potencjalnym lokalizacjom w Polsce wschodniej i tam zamierza prowadzić największą ekspansję.

W Polsce w skład sieci handlowej Grupy Muszkieterów, zrzeszającej prywatnych przedsiębiorców, wchodzi obecnie 181 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 87 sklepów typu dom i ogród Bricomarché.

Aby dołączyć do grupy Muszkieterów, trzeba dysponować kwotą min. 400 tys. zł. oraz pomyślnie zakończyć 6-miesięcznie szkolenie. Spółka nie pobiera opłaty licencyjnej – koszt przystąpienia do sieci jest wkładem do własnego przedsiębiorstwa. Po dwóch latach prowadzenia własnego biznesu, każdy przedsiębiorca może stać się członkiem spółki cywilnej Muszkieterów z siedzibą we Francji i tym samym stać się współwłaścicielem majątku grupy.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 30 listopada 2022
Omni-commerce – jak kupują polscy konsumenci?
Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku

zobacz więcej

Data dodania: 30 listopada 2022
Polacy chcą żyć zdrowo, przedsiębiorcy mogą na tym zarobić
Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram