Branżę kurierską cechuje wielozadaniowość

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Mail Boxes Etc.
Branżę kurierską cechuje wielozadaniowość

Nowy rok rozpoczął się dla franczyzowej sieci Mail Boxes Etc. dynamicznie. Zgodnie z zapowiedzią działają już nowe punkty w Słupsku i Przemyślu.

Punkt w Przemyślu prężnie realizuje nadchodzące zlecenia, zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne, m.in. do Holandii. Oprócz tego, nowa placówka świadczy wszystkie usługi jakie oferuje marka MBE. Punkt znajduje się przy ul. Mickiewicza 23 i jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Równie intensywnie rozpoczął swoją działalność punkt MBE w Słupsku. Właściciel punktu podzielił się swoją historią wysyłki bagażu turystom, którzy chcieli sprawnie poruszać się po mapie swojej wycieczki bez obciążających i ograniczających walizek. Mail Boxes Etc. jest ekspertem wysyłek sprzętu sportowego czy bagażu w każdą stronę świata i zaprasza do odwiedzin zespołu na miejscu, przy ul. Wojska Polskiego 19, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19 oraz w soboty od 9-14.

Oprócz osiągnięć działających już punktów w sieci MBE, warto wspomnieć o przygotowaniach do kolejnych otwarć. Nowe placówki MBE pojawią się na mapach Lublina, Warszawy, Gdyni oraz Sosnowca. Swoje drzwi otworzą dla nowych klientów w pierwszej połowie tego roku.

Nie zapominając o klientach sieci, pod koniec pierwszego kwartału br., Mail Boxes Etc. planuje również wprowadzenie kilku innowacji, które znacznie ułatwią korzystanie z oferowanych usług.

Wszelkie informacje dotyczące usług MBE oraz możliwości otworzenia własnej placówki znajdą Państwo na naszych stronach internetowych www.mbe.pl oraz www.mbe-franchising.pl.

Informację dotyczącą oferty franczyzy Mail Boxes Etc. znajdziecie także w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram