Boom na kawiarnie trwa - Chiaroscuro w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2009
Kategoria:

Ogromne zainteresowanie współpracą franczyzową z włoską siecią Chiaroscuro jest przejawem ogólnorynkowej mody na otwieranie i prowadzenie coffee barów, zapoczątkowanej sukcesem Coffee Heaven.

Włosi przygotowali dla polskich inwestorów specjalną ofertę franczyzową, bazującą na atrakcyjnych i elastycznych warunkach współpracy, a dla klientów obszerne, różnorodne menu, którego podstawą jest wysokogatunkowa kawa z palarni Mokaflor. 

Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych jest wyłącznym partnerem Chiaroscuro w Polsce w zakresie poszukiwania kandydatów chętnych do zakupu licencji franczyzowej oraz do prowadzenia punktów sieci. Kandydat na franczyzobiorcę sieci, prócz znajomości angielskiego, powinien posiadać tytuł prawny do lokalu, w którym prowadzony będzie coffee bar oraz środki finansowe w wysokości 60 – 120 tys. euro.
 
Chiaroscuro, poza rodzimą Florencją, posiada także swoje lokale w Rumunii, Rosji, Luksemburgu, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na Łotwie i na Węgrzech.
 
Natalia Leśniewska
14 stycznia 2009 r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram