Bomi pod lupą KNF

Autor: Redakcja
Data dodania: 8 czerwca 2009
Kategoria:
bomi_logo.jpg
bomi_logo.jpgKomisja Nadzoru Finansowego wszczęła postępowanie ws. podejrzenia naruszenia przez Bomi obowiązku ujawnienia informacji w prospekcie emisyjnym przez spółkę.

KNF podejrzewa naruszenie przez Bomi art. 22 Ustawy o Ofercie w zakresie obowiązku przedstawienia w Prospekcie prawdziwych, rzetelnych i kompletnych informacji, w tym niezamieszczonych informacji o nazwach wszystkich spółek kapitałowych i osobowych, w których członek Rady Nadzorczej Emitenta był członkiem organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych albo wspólnikiem, kiedykolwiek w okresie poprzednich pięciu lat, wraz ze wskazaniem, czy jest on nadal członkiem tych organów administracyjnych, zarządzających lub nadzorczych albo wspólnikiem.

Jeżeli podejrzenia KNF się potwierdzą, Bomi będzie musiało opublikować informację o niezgodnym z prawem działaniu w związku z ubieganiem się o dopuszczenie lub wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii K1, K2 i L, w związku z uzasadnionym podejrzeniem naruszenia przez Emitenta prawa.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram