Bobby Burger wkracza do kolejnego miasta z lokalem własnym

Data dodania: 30 listopada 2018
Kategoria:
Foto: Bobby Burger w Częstochowie

Polska sieć burgerowni Bobby Burger rośnie w siłę. W tym roku otworzyła już 5 lokali - po Poznaniu, Kołobrzegu, Zielonej Górze i Lublinie, przyszedł czas na Częstochowę. W drugiej połowie listopada Bobby Burger uruchomił swój pierwszy lokal w tym mieście. To oznacza, że pod szyldem tej sieci burgerowni funkcjonuje już 38 lokali w 17 miastach Polski.

Pierwsza, a zarazem największa polska sieć burgerowni rozwija się szybko i intensywnie. Nowy lokal o powierzchni 130 mkw. znajduje się na drugim poziomie Galerii Jurajskiej, niedaleko kina Cinema City.

- Galeria Jurajska w Częstochowie to największe i chętnie odwiedzane centrum handlowe. To nie tylko miejsce na zakupy, ale także miejsce spotkań i relaksu, m.in. w kinie czy w przynależących do galerii, niedawno zrewitalizowanych bulwarach Warty. W podobnych kategoriach mieszkańcy dużych aglomeracji postrzegają również burgerownie: chętnie umawiają się w nich ze znajomymi, gdzie oprócz jedzenia miło spędzają czas. Liczymy, że tak samo będzie w przypadku Częstochowy – mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger. – Do tej pory w Galerii Jurajskiej nie było prawdziwej burgerowni, serwującej zarówno opcje mięsne, jak i wegetariańskie. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo tego, że burger zazwyczaj kojarzy się z mięsem to z myślą o osobach, które mięsa nie jedzą lub akurat nie mają na nie ochoty, przygotowaliśmy 4 burgery wegetariańskie – dodaje Maciej Sobolewski.

Bobby Burger posiada także 25 lokali franczyzowych na terenie całej Polski. – Zwiększenie liczby punktów własnych jest bardzo ważne z punktu widzenia rozwoju naszej marki. Otwarcie lokalu w Częstochowie jest kolejnym krokiem w ekspansji na polskim rynku. Dzięki niemu posiadamy już 13 lokali własnych i jesteśmy pewni, że ta liczba nie będzie dla nas pechowa – mówi Maciej Sobolewski, marketing manager sieci Bobby Burger.

W ofercie częstochowskiego Bobby Burgera poza flagowymi burgerami 100 proc. wołowina, można znaleźć burgery wegetariańskie, frytki, onion rings, mozzarella sticks oraz lemoniadę. W ofercie dostępne jest także piwo oraz pyszna kawa z ekspresu kolbowego. Do końca listopada, w ramach menu sezonowego dostępny jest m.in. burger Godzilla – z potrójną wołowiną, potrójnym serem i potrójnym boczkiem. Marka zapowiada, że wraz z początkiem grudnia w lokalach pojawi się nowe – zimowe menu. Bobby Burger w Galerii Jurajskiej (aleja Wojska Polskiego 207, Częstochowa) otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 - 22:00 oraz w niedzielę w godz. 10:00 - 21:00.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram