Bobby Burger rozwija sieć lokali

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Bobby Burger
Bobby Burger rozwija sieć lokali

Bobby Burger wejdzie do miast, w których nie jest jeszcze obecny. Na celowniku warszawskiej sieci jest m.in. Poznań, Gdańsk, Lublin i Białystok.

Nasza sieć jest oparta na franczyzie, dlatego dalej przewidujemy rozwój tej gałęzi, jednak zakładamy także zwiększenie udziału lokali własnych – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Michał Reczyński, Business Development Manager Bobby Burger.

Sieć planuje otwarcie lokali w Poznaniu, Gdańsku,  Lublinie, Gorzowie Wielkopolskim i , Białymstoku, w kilku z tych miast firma prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami.

Marka rozwija też nowy koncept Bobby Burger Smart Cube otwierając się na mniejsze miejscowości oraz miejsca typowo sezonowe.

Bobby Smart Cube to system kontenerowy dostosowany do prowadzenia gastronomii zarówno w małych miastach, jak też w typowo sezonowych miejscowościach. Dzięki pełnej mobilności, Bobby Smart Cube to elastyczne rozwiązanie dla wszystkich  tych, którzy myślą o własnym biznesie w ramach naszej sieci – dodaje Michał Reczyński.  

Historia Bobby Burgera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miejską, postanowiło stworzyć coś zupełnie nowego – food truck’a serwującego burgery mające być opozycją do znanych, niezdrowych fast food’ów. W ten sposób, na warszawskich ulicach pojawił się szary samochód, którego przystanki wyznaczała na bieżąco miejska kultura.Trend szybko zyskał na popularności, dzięki czemu już rok później Bobby Burger otworzył pierwszą restaurację przy ul. Żurawiej w Warszawie oraz stworzył system franczyzowy.

Na początku 2014 roku restauracje działające pod marką Bobby Burger pojawiły się poza  granicami Warszawy, w Krakowie, Gdańsku i Bydgoszczy. Następnie lokale oznaczone czarnym logotypem BB pojawiły się także w Rzeszowie, Sopocie, Gdyni, Nowym Sączu, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi.

Szczegóły dotyczące współpracy franczyzowej znajdują się w naszej bazie systemów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram