Bobby Burger nie zmienia właścicieli

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Bobby Burger
Bobby Burger nie zmienia właścicieli

Firma Mex Polska, właściciel franczyzowych marek gastronomicznych odstąpiła od rozmów dotyczących kupna udziałów spółki Bobby Burger. 

Zarząd łódzkiej firmy Mex Polska poinformował, że w dniu 7 lutego br. zostały zakończone rozmowy i negocjacje z wspólnikami warszawskiej spółki Bobby Burger, dotyczące zawarcia umów sprzedaży 51 proc. udziałów w tej firmie. Pod szyldem Bobby Burger działa obecnie 35 lokali – 11 własnych i 24 franczyzowych.

W trakcie negocjacji nie udało się ustalić warunków planowanej transakcji. Mex Polska nie planuje przedłużenia ich terminu, ale nie wyklucza w przyszłości powrotu do tych rozmów.

Mex Polska wraz ze spółkami powiązanymi organizacyjnie i kapitałowo tworzą grupę, która zarządza lokalami gastronomicznymi, rozwija sieć placówek zarówno ze środków własnych, jak i poprzez udzielanie franczyzy na koncepty gastronomiczne.

Grupa posiada w swoim portfelu dwa rozpoznawalne koncepty Pijalnia Wódki i Piwa i The Mexican oraz trzeci najnowszy koncept – naleśnikarnie PanKejk.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram