Błyskawiczne przesyłki, dynamiczny biznes

Data dodania: 28 sierpnia 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: MBE
Błyskawiczne przesyłki, dynamiczny biznes

Sieć punktów świadczących usługi kurierskie uruchomiła kolejne placówki. Nowe biura powstały w Łodzi, Bydgoszczy i Rzeszowie. 

Jak powiedziała serwisowi Franczyzawpolsce.pl Joanna Procyszyn Retail Network Development Manager MBE Poland, obecnie firma przygotowuje się do uruchomienia oddziałów w Lublinie, Przemyślu oraz Słupsku. 

Zaczynamy również wychodzić do mniejszych miast, widząc w nich duży potencjał. MBE chce dzielić się swoją wiedzą i międzynarodowym doświadczeniem, aby pomóc potencjalnym franczyzobiorcom w podjęciu możliwie najlepszych biznesowych decyzji. Warto też podkreślić, że MBE Poland nawiązało współpracę z partnerami z sektora finansowego, aby franczyzobiorcy sieci mieli jeszcze lepsze warunki finansowania swojej inwestycji – opowiada Joanna Procyszyn.  

Mail Boxes Etc. (MBE) to sprawdzona i pewna globalna marka, która istnieje na rynku od 35 lat i działa na 5 kontynentach w ponad 30 krajach.

Filarami specjalizacji punktów MBE są wysyłki kurierskie – krajowe oraz międzynarodowe, a także: pakowanie i zabezpieczanie przesyłek do transportu, projektowanie graficzne, druk cyfrowy i wielkoformatowy, wynajem skrytek adresowych z możliwością rejestracji działalności gospodarczej pod adresem MBE oraz sprzedaż artykułów biurowych.

O szczegółach otwarcia partnerskiego punktu MBE można dowiedzieć się z naszej bazy systemów franczyzowych. 

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram