Blisko 20 nowych punktów partnerskich RuckZuck

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 grudnia 2011
Kategoria:
salon_RuckZuck

salon_RuckZuck

W kończącym się roku RuckZuck otworzył 17 nowych salonów w Polsce.

Punkty powstały m.in. w Białymstoku, Kętach, Kobyłce, Krakowie, Lubinie, Malborku, Nowym Sączu, Nowym Tomyślu, Olkuszu, Pabianicach, Wałbrzychu i Żaganiu.

Realizując strategię kompleksowego rozwoju sieci, RuckZuck odnowił także gruntownie 23 już istniejących sklepów, a część z nich dodatkowo została rozbudowana.

– Sklepy RuckZuck obecne są już w każdym województwie w Polsce. Rynek jednak nadal nie jest nasycony, dlatego w nadchodzącym roku planujemy dalszy rozwój sieci i otwarcie następnych sklepów w naszym kraju. Chcemy również zwiększyć liczbę salonów poza granicami Polski – mówi Krzysztof Bedra, manager odpowiedzialny za ekspansję sieci RuckZuck w Polsce.

Dwa z nowo otwartych salonów w kraju (Kęty i Nowy Tomyśl) zostały uruchomione przez dotychczasowych Partnerów firmy. Partnerzy RuckZuck otrzymują bowiem nie tylko wszechstronną pomoc ze strony sieci, ale również wyłączność na prowadzenie sklepu na danym terenie oraz pierwszeństwo przy tworzeniu kolejnych placówek.

Sieć RuckZuck sukcesywnie rozwija się również poza granicami kraju. W ostatnich miesiącach nowe sklepy RuckZuck powstały na Litwie (Kowno), Łotwie (Ryga), w Rumunii (Targoviste) oraz Słowacji (Piestany i Nove Zamky).

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają fachowe porady pracowników RuckZuck, a także duże i przejrzyste ekspozycje asortymentu stale wzbogacanego o najnowsze kolekcje. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.

Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech. W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Polska, Czechy, Słowacja, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram