Blikle mówi: więcej Bliklego

Autor: Redakcja
Data dodania: 27 stycznia 2014
Kategoria:
Pączki od Bliklego

Pączki od Bliklego

Pączkowa potęga - firma A. Blikle - zapowiada rozbudowę sieci sprzedaży i duże zmiany. Ma być mocny system partnerski, mniejsze lokale, sprzedaż w sieciach handlowych i przez internet.

Od kilku miesięcy prezesem firmy A. Blikle jest Renata Maroszek. Wcześniej pracowała w korporacjach i wniosła do Bliklego sporo rozmachu, ale uzasadnionego biznesowo. Najważniejsze punkty planu pani prezes to rozwój sieci sprzedaży i poszerzenie obecności marki.

Nowe lokale mają być mniejsze, niż dotychczas, za to powstanie ich więcej. Obecnie jest ich 28, z czego 5 na wyspach w galeriach handlowych. W tym roku na mapie pojawi się co najmniej 6, w perspektywie 4 lat sieć ma powiększyć się czterokrotnie. Mniej więcej rok temu Bliklego wsparł inwestor finansowy - fundusz Vertigo poprzez spółkę Rubin. Do firmy napłynęło kilka milionów złotych z tytułu pożyczek i objęcia udziałów z nowej emisji. Fundusz Vertigo był związany z wprowadzeniem na rynki CEE marki Hard Rock Cafe.

Obecnie Blikle coraz silniej poszukuje partnerów do rozszerzenia swojego biznesu. Koszt uruchomienia lokalu może się wahać w zakresie 150-250 tys. zł. Blikle gwarantuje pakiet marketingowo-szkoleniowy i dostawy towaru.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram