Biżuteria Kate&Kate we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 4 sierpnia 2011
Kategoria:
kate_and_kate_sopotDo 3 własnych butików sieci dołączył właśnie pierwszy franczyzowy. Jak wszystkie, zaoferuje klientkom niebanalną i wyrafinowaną biżuterię. Wyróżnia go zaś motyw przewodni wystroju – orkiestra jazzujących mrówek.

Założycielką i właścicielką konceptu biżuteryjnego Kate&Kate jest Katarzyna Rychlewska, która, jak sama mówi, kocha rzeczy oryginalne i pod prąd, których nikt jeszcze nie odkrył. Dlatego w 2008 roku stworzyła sieć sklepów, w których znaleźć można niepowtarzalną, wyrafinowaną biżuterię z całego świata, tworzoną przez znanych projektantów, przygotowywanych ręcznie, specjalnie na zamówienie. Od tamtego momentu powstały 3 sklepy własne sieci, które działają w Warszawie, Krakowie i Katowicach. W lipcu bieżącego roku ruszył natomiast pierwszy butik franczyzowy.

- Cieszę się, że kolejny butik Kate&Kate powstał właśnie w Sopocie. Osobiście uwielbiam to miasto za jego pozytywną energię i aktywność artystyczną. Zdecydowałam się otworzyć w nim swój kolejny sklep, bo obok butików w Warszawie i Krakowie ekskluzywnej biżuterii Kate&Kate nie mogło zabraknąć w tak prestiżowym kurorcie, jakim jest Sopot. Nowe otwarcie cieszy mnie tym bardziej, iż jest to pierwszy lokal franczyzowy – powiedziała Katarzyna Rychlewska.

KK_SopotWnętrze sopockiego lokalu zaprojektowane zostało z artystycznym rozmachem. Architekt Magda Gackowska zaproponowała w tym miejscu ciekawą aranżację. Półki w kształcie kaczych łapek, ściana z ramkami, w których zamiast obrazów wiszą naszyjniki, antresola – miejsce odpoczynku dla klientek oraz lada o nietypowym kształcie. No i oczywiście motyw przewodni, który wyróżnia każdy butik Kate&Kate. W Sopocie jest nim orkiestra złożona z jazzujących mrówek. Największa mierzy prawie 180 cm, zaś jej pięć mniejszych towarzyszek ukrytych jest w różnych miejscach lokalu.

Marka Kate&Kate promuje przedsiębiorcze kobiety i pomaga im rozwinąć własny biznes na preferencyjnych warunkach franczyzowych. Każdorazowo ustalane są one indywidualnie.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram