Biznesy franczyzowe - powakacyjne przyspieszenie

Autor: Redakcja
Data dodania: 5 września 2016
Kategoria:
Foto: Carrefour
Nowy sklep sieci Carrefour

Wakacje to dla wielu firm żniwa, inne jednak przez ten czas zbierają siły na jesienną ofensywę. Wyraźnie widać to po zwiększonej liczbie nowo otwartych biznesów.

Pierwsze dni września oznaczają spore zmiany na rynku franczyzowym. Koniec wakacji to czas, w którym trzeba "zwinąć" sporą część biznesów typowo letnich. Zamykają się więc na przykład lodziarnie w miejscowościach turystycznych. Jednocześnie życie wraca do miast - razem z korkami, ruchem i apetytem. Właśnie dlatego właśnie teraz Grupa Gastromall otworzyła nowy lokal - w centrum biurowym The Park Warsaw przy ul. Krakowiaków 50. Jest to już szósta restauracja firmy w Warszawie. Obecnie jest ich 49 (własnych i franczyzowych).

Początek jesieni wykorzystuje też Telepizza, która zawitała do koszalińskiej Galerii Kosmos, w której otworzyła lokal o pow. 140 m2. Osoby podróżujące po Polsce mogą również zawitać do nowego lokalu sieci kanapkowej Subway. Został on otwarty na stacji Lotos w Krzyżanowie - całość zlokalizowana jest w MOP-ie przy autostradzie A1.

Na szybki rozwój jeszcze w sierpniu postawił Carrefour. Sieć powiększyła się aż o 10 nowych sklepów convenience. Połowa z nich powstała w Warszawie. Sieć Carrefoura w Polsce liczy już ponad 600 sklepów. Warto zauważyć, że te nowe zostały otwarte we wszystkich formatach franczyzowych, jakie sieć oferuje swoim partnerom/

Rośnie również sieć odzieżowa Quiosque. Nowy sklep franczyzowy został otwarty w Galerii Rywal w Białej Podlaskiej, nieco wcześniej powstał sklep w Sokołowie.

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram