Biznes i rozrywka idą w parze

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: JumpWorld
Biznes i rozrywka idą w parze

JumpWorld, franczyzowa sieć parków trampolin otworzyła kolejny obiekt rozrywkowy. Piąty park trampolin rozpoczął działalność we Wrześni. 

Na tym nie koniec rozwoju. Właściciele sieci obiektów oferujących popularną na całym świecie rozrywkę dla dzieci i dorosłych zapowiadają kolejne otwarcia.

W najbliższym czasie na JumpWorld-owej mapie mają się pojawić parki trampolin zarządzane przez franczyzobiorców w Tarnowskich Górach, Lesznie, Śremie i Będzinie.

Przypomnijmy, że pierwszy obiekt działający pod marką JumpWorld otwarto w 2015 roku w Zabrzu. Był to pierwszy park trampolin jaki powstał na Śląsku. W 2016 zostały wybudowane dwa kolejne parki we Wrocławiu i Katowicach.

Zapotrzebowanie na skoczną zabawę okazało się ogromne również w Radomiu. To właśnie tam w grudniu 2017 powstał czwarty obiekt.

Parki rozrywki działające w ramach tej sieci są podzielone na strefy tematyczne takie jak: koszykówka, siatkówka, basen z gąbkami, boisko do zbijaka, arena główna oraz strefa gladiatorów i wiele innych. Obiekt tego typu można otworzyć zarówno w centrum handlowym, jak i w wolnostojącej hali.

JumpWorld to największa sieć parków trampolin w Polsce. Firma oferuje potencjalnym franczyzobiorcom otwarcie parku z indywidualnie zaprojektowaną przestrzenią wyposażonego w profesjonalny sprzęt.

Więcej szczegółów na temat oferty franczyzy JumpWorld znajdziecie w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram