Biuro nieruchomości za dotacje

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 października 2011
Kategoria:
Metrohouse_oddzial_na_Ursynowie

Metrohouse_oddzia_na_UrsynowieDo sieci Metrohouse & Partnerzy dołączyło czterech nowych franczyzobiorców. Jednemu z nich udało się pozyskać dofinansowanie unijne na rozpoczęcie tej działalności.

- Tak jak przy każdym wniosku należy nastawić się na sporo formalności. Podstawą jest dobry doradca, który pomoże w przełożeniu ciekawych pomysłów na unijne formularze - mówi Teresa Mazurek, współwłaścicielka biura z Lublina, któremu udało się pozyskać dotacje. Dzięki nim nowe biuro będzie wykorzystywać wiele narzędzi mobilnych (smartphony, iPady) oraz kamerę termowizyjną. Pozwoli to na uzyskanie przewagi konkurencyjnej już na początku działalności.

Poza biurem z Lublina do sieci dołączyły w ostatnim czasie jednostki franczyzowe z Bygdoszczy, Częstochowy i Kalisza. W sumie firma posiada już 54 zespoły sprzedażowe, z czego 24 prowadzone są w systemie franczyzowym.

- Po zakończeniu rozmów z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami po raz pierwszy w historii firmy liczba placówek franczyzowych może dorównać liczbie własnych zespołów - mówi Dorota Gierach-Nowak, dyrektor Działu Franczyzy Metrohouse & Partnerzy.

Nowi franczyzobiorcy przyznają, że na ich decyzję o dołączeniu własnie do sieci Metrohouse miała wpływ wysokość opłat franczyzowych oraz profesjonalizm działania całej sieci. - Ważna była wysokość opłaty franczyzowej, ale tak naprawdę o decyzji zaważyła kultura organizacyjna firmy, innowacyjność, zastosowanie nowoczesnych technologii, wysoki i jednolity standard obsługi klientów. Cała koncepcja biznesowa była zgodna z moimi wyobrażeniami o profesjonalnym, przyjaznym i dostępnym dla klientów biurze nieruchomości - mówi Teresa Mazurek.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram