Biomedycyna informacyjna Evitum poszukuje franczyzobiorców

Autor: Redakcja
Data dodania: 29 kwietnia 2013
Kategoria:

Czy wiesz że Polski rynek usług medycznych jest jednym z najszybciej rozwijających się w całej UE? 

Biomedycyna Informacyjna - co to takiego ?

Zagadnienia medycyny wykorzystujące osiągnięcia nauk biochemicznych, biologicznych, biofizycznych i biotechnologicznych mające zastosowanie w kompleksowej diagnostyce organizmu i leczeniu chorób jak również w prewencji. Jednym słowem to możliwość wykrycia zmian chorobotwórczych zanim ukażą się pierwsze objawy kliniczne. Rosnący odsetek społeczeństwa w wieku starszym oraz współczesny tryb życia sprawia iż rośnie odsetek ludzi mających poważne problemy zdrowotne.

Rynek medyczny – czy tu jest biznes ?

Polski pacjent staje się coraz bardziej wymagającym konsumentem usług medycznych, szukającym wysokiej jakości za przystępną cenę. Priorytetem polityki zdrowotnej UE są działania ukierunkowanie na profilaktykę i promocję zdrowego trybu życia , zaś niedostateczna liczba specjalistów oraz zapotrzebowanie na kadrę pielęgniarską zmusza do importu personelu medycznego. Jeśli do tego weźmiemy ciągły wzrost rynku, gdyż w dalszym ciągu nakłady na ochronę zdrowia w stosunku do relacji z PKB są poniżej wartości zachodnich sąsiadów możemy stwierdzić iż :

evitum_zdjeciePolski rynek usług medycznych jest jednym z najszybciej rozwijających się w całej UE !
Jak to połączyć?

Inwestując we Franczyzę sieci Evitum. Nasz koncept łączy te dwa zagadnienia i idealnie je uzupełnia. W niecałe 60 min klient uzyskuje informację na temat stanu swojego organizmu, w sposób całkowicie bezbolesny i nie inwazyjny. Wyspecjalizowany diagnosta omawia wyniki i przedstawia możliwe rozwiązania. Dajemy wiedzę i możliwości jej spożytkowania w sposób do tej pory nie dostępny na Polskim rynku.

Czy mnie na to stać?

Wyróżniliśmy w naszej propozycji kierowanej do kandydatów na biorców licencji dwie możliwości. Tańszą, dostępną praktycznie dla każdego jak i droższą wymagającą większej inwestycji finansowej.

Jednak kilka kwestii jest niezmiennych:

• Bardzo niskie koszty stałe
• Stała niska miesięczna opłata franczyzowa
• Brak ukrytych kosztów

Według specjalistów Innowacyjne pomysły na biznes mające realne możliwości rozwoju pojawiają się raz na kilkanaście lat.

Pomyśl i zostań Franczyzobiorcą sieci Evitum!

Pamiętaj, że człowiek nigdy nie zrezygnuje z walki o lepsze jutro!

Artykuł sponsorowany: www.evitum.pl

 

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram