Biomedycyna alternatywą dla medycyny?

Autor: Redakcja
Kategoria:
Evitum
 
Centrum Diagnostyczne Evitum powstało po to, by pomagać wykrywać problemy zdrowotne, wykorzystując do tego testy obciążeń metodą Diagnostyki Wegetatywno – Rezonansowej EAV wg. Dr. Volla.
 
W dość szybkim czasie udało się Państwu otworzyć kilka placówek  franczyzowych. Jak kształtuje się dotychczasowa współpraca z franczyzobiorcami?

 

Współpraca z franczyzobiorcami kształtuje się na bardzo dobrym poziomie, wzajemnie się uczymy i jesteśmy w stałym kontakcie. Franczyzobiorca zawsze może liczyć na nasze wsparcie i indywidualne podejście. Nie myślimy szablonowo i słuchamy swoich partnerów jeśli dobrem nadrzędnym jest rozwój sieci Evitum.

Ile w chwili obecnej placówek franczyzowych a ile własnych liczy sieć Evitum?

Sieć Evitum liczy obecnie 3 placówki własne, 2 partnerskie i 1 franczyzową. W tym miesiącu dołączą do nas kolejne 3 placówki franczyzowe w innych miastach Polski, a w okresie lipca – sierpnia pierwsza placówka własna poza granicami Polski. Placówki własne docelowo mają zostać przekazane franczyzobiorcom, dlatego zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu.

Czy zdrowy tryb życia udziela się coraz większej liczbie Polaków? Jeżeli  tak, to w perspektywie tych kilku najbliższych lat jakie mają Państwo plany ekspansji?

Jak najbardziej, lecz warto zwrócić uwagę na to, iż Polski pacjent staje się coraz bardziej wymagającym konsumentem usług medycznych, szukającym wysokiej jakości za przystępną cenę. Priorytetem polityki zdrowotnej UE są działania ukierunkowane na profilaktykę i promocję zdrowego trybu życia, zaś niedostateczna liczba specjalistów oraz zapotrzebowanie na kadrę pielęgniarską zmusza do importu personelu medycznego. Jeśli do tego weźmiemy ciągły wzrost rynku, gdyż w dalszym ciągu nakłady na ochronę zdrowia w stosunku do relacji z PKB są poniżej wartości zachodnich sąsiadów, możemy stwierdzić iż: polski rynek usług medycznych jest jednym z najszybciej rozwijających się w całej UE! A Evitum zamierza wykorzystać ten potencjał otwierając w Polsce do końca roku 20 placówek franczyzowych i kilka zagranicznych.

Czy obecnie trwają jakieś rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami?

Obecnie rozmawiamy z kilkunastoma podmiotami, nie podpisujemy umów na siłę. Kilkakrotnie odmówiliśmy kandydatom nie odpowiadającym naszym wymaganiom.

Jaki profil franczyzobiorcy jest przez Państwa poszukiwany?

Osoba, która odpowiednio wcześnie dostrzega nisze rynkowe i widzi w nich potencjał a nie ryzyko. Jest otwarta na naukę, którą my jej dostarczamy. Interesuje się tematyką którą jako Evitum poruszamy. Która działa a nie mówi iż zamierza działać. Która już na początku widzi możliwość współpracy z innymi lokalnymi podmiotami.

Po jakim czasie inwestycja w placówkę franczyzową zwróci się franczyzobiorcy?

Wszystko zależy od działań marketingowych podjętych przez franczyzobiorcę sieci Evitum. Lokalne działania marketingowe należą do kompetencji franczyzobiorcy. Zwrot z inwestycji to okres około 8 miesięcy (okres dla droższej opcji franczyzowej).

Czy trzeba mieć doświadczenie medyczne żeby świadczy usługi jako Państwa franczyzobiorca?

Nie, nie trzeba . Każdy franczyzobiorca sieci Evitum otrzymuje niezbędne szkolenie przygotowujące go do prowadzenia własnej placówki z sukcesem.

Rozmawiała Bożena Heller – Specjalista ds. szkoleń i rozwoju sieci Franczyzowej.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram