Biesiadowo zmienia priorytety

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 kwietnia 2011
Kategoria:
CPP_fotoW tym roku stawia przede wszystkim na rozwój drugiej marki - Crazy Piramid Pizza - w kraju oraz zagranicą.

Sieć pizzerii pod marką Biesiadowo liczy już ok. 60 lokali w całej Polsce, w tym jeden własny. Wszystkie franczyzowe lokale powstały w ciągu minionych dwóch lat.

- Rozwój tej sieci był dla nas wówczas priorytetem. Nadal odnotowujemy bardzo duże zainteresowanie Biesiadowem i będziemy otwierać kolejne lokale. Ale jednocześnie chcemy skupić się mocniej na promocji naszego drugiego konceptu Crazy Piramid Pizza - zapowiada Wojciech Goduński, właściciel obu sieci.

W związku z tym firma przygotowała więcej opcji współpracy w ramach tej marki. Wprowadziła nową maszynę do produkcji pizzy-rożka, dzięki której działający lokal gastronomiczny może uzupełnić swoje menu o CPP, inwestując zaledwie 1500 zł. Uruchomiła także możliwość prowadzenia takiej działalności mobilnie, czyli w specjalnej przyczepie gastronomicznej, której lokalizację można dowolnie zmieniać w zależności od miasta i sezonu. W sezonie letnim dwie takie przyczepy na pewno pojawią się w Mielnie. Koszt zakupu przyczepy z pełnym wyposażeniem i obrandowaniem jest podobny jak uruchomienia lokalu stacjonarnego i wynosi ok. 40 tys. zł.

- Obecnie większość działających punktów Crazy Piramid Pizza funkcjonuje w ramach pizzerii Biesiadowo bądź innych lokali gastronomicznych. Chcemy jednak teraz bardziej zachęcać franczyzobiorców do uruchamiania lokali dedykowanych tylko tej marce. Jej produktem sztandarowym będzie oczywiście pizza-rożek. Ale oprócz niej, w menu znajdą się produkty podobne jak w Biesiadowie, a więc tradycyjne pizze i kebaby - wyjaśnia Wojciech Goduński.

Wkrótce ruszy drugi lokal dedykowany wyłącznie marce CPP, znajduje się on w Łodzi. Pierwszy działa od roku w Chełmie. Równocześnie z ekspansją na terenie Polski, Crazy Piramid Pizza chce rozpocząć rozwój zagranicą. Jak twierdzi Wojciech Goduński, do firmy napływają już pierwsze zapytania dotyczące masterfranczyzy na Irlandię, Czechy i Ukrainę. Najbardziej zaawansowane rozmowy dotyczą Irlandii.

Joanna Cabaj - Bonicka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram