Biesiadowo wchodzi do kolejnej miejscowości

Data dodania: 19 października 2017
Kategoria:
Foto: Biesiadowo
Biesiadowo wchodzi do kolejnej miejscowości

Do franczyzowej sieci pizzerii Biesiadowo dołączy kolejny lokal - nowa pizzeria pojawi się w Garwolinie. 

Koncept Biesiadowo należący do firmy Wojtex to jeden z najkorzystniejszych w Polsce systemów franczyzowych.

Jak informuje firma, dranczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale w tej sieci, posiadają już kolejne swoje lokale, co dowodzi, że inwestycja ta okazała się opłacalna.

Obecnie restauracje Biesiadowo działają w ponad 60 miastach Polski. Przewidywana suma inwestycji w franczyzowy lokal o powierzchni około 70 m² wynosi od 42 tys. zł, franczyzodawca nie pobiera opłaty licencyjnej, a miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1 tys. zł. Przedsiębiorcy, którzy do końca października br. zdecydują się na otwarcie pizzerii w ramach sieci Biesiadowo otrzymają od firmy potrzebny sprzęt płacąc za niego tylko 1 zł.

Lidia Kaszyńska, specjalista ds. marketingu w firmie Wojtex zaznacza, że tę promocję firma oferuje co roku. Zarówno w ubiegłych latach, jak i obecnie cieszy się ona dużą popularnością – zachęca potencjalnych partnerów do zapoznania się ze szczegółami na temat otwarcia własnej pizzerii w ramach tej sieci.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram