Biesiadowo w promocji

Autor: Redakcja
Data dodania: 16 listopada 2011
Kategoria:
Biesiadowo_wntrze_pizzeriiFranczyzobiorcy, którzy podpiszą umowę z siecią do końca stycznia przyszłego roku, zaoszczędzą na wyposażeniu lokalu i opłatach bieżących.

Promocja dotyczy obu sieci tworzonych przez firmę Wojtex: Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza. Występują one w czterech formatach. Pierwszy to uruchamiana od podstaw pełnowymiarowa pizzeria o powierzchni  ok. 80 mkw., wiążąca się z nakładami na poziomie ok. 42 tys. zł. Drugi koncept to niewielki, ok. 10-metrowy punkt z pizzą w rożku serwowaną na wynos. Koszt takiej inwestycji zaczyna się od 5 tys. zł. Pizzę rożek mogą do swojej oferty wprowadzić także działające lokale gastronomiczne za ok. 700 zł. Istnieje także możliwość uruchomienia pizzerii mobilnej, tj przyczepy gastronomicznej z Crazy Piramid Pizzą – koszt podobny jak w przypadku tradycyjnej pizzerii, ok. 42 tys. zł. W pierwszym przypadku opłata bieżąca kształtuje się na poziomie 1000 zł, w pozostałych wynosi – 300 zł.

Obecnie pod marką Biesiadowo działają 53 pizzerie w całym kraju, podobna ilość jak przed rokiem.  Oznacza to, że ten rok przyniósł wyraźne spowolnienie rozwijającej się do tej pory bardzo dynamicznie sieci. Dodatkowo kilka pizzerii działa w sieci Crazy Piramid Pizza oraz kilkanaście punktów, w których pizza rożek sprzedawana jest jako oferta dodatkowa.

Aby zdynamizować w najbliższym czasie rozwój sieci, franczyzodawca proponuje zniżkę związaną z otwarciem lokalu oraz początkiem działalności. Franczyzobiorcy, którzy podpiszą umowę do końca stycznia 2012 r., dostaną 10 proc. zniżki na wyposażenie lokalu oraz zostaną zwolnieni z opłaty wstępnej przez pierwsze 6 miesięcy.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram