Biesiadowo promuje franczyzę

Autor: Redakcja
Data dodania: 23 marca 2012
Kategoria:
Biesiadowo_wntrze_pizzerii

Sieć pizzerii Biesiadowo znalazła oryginalny sposób na przyciągnięcie franczyzobiorców. Wszystkim parterom, którzy do 1 sierpnia 2012 rok podpiszą umowę na otwarcie lokalu, sieć podaruje w prezencie skuter przystosowany do rozwożenia pizzy.

Mimo promowania kultu zdrowej żywności, segment fast foodów w Polsce ma się bardzo dobrze. Szczególnie jeśli chodzi o pizzerie. Iw przypadku marki Biesiadowo nie jest tajemnicą, że sukces sieci zapewnił niski nakład inwestycyjny, brak opłaty wstępnej i opłata miesięczna na poziomie 1 tyś. zł miesięcznie. Dzięki takiej strategii Biesiadowo jest trzecią co do wielkości największą siecią pizzerii w Polsce. I wciąż intensywnie się rozwija.

Staramy się aby nasza oferta była atrakcyjna nie tylko dla franczyzobiorców, ale przede wszystkim dla ich Klientów, którzy stanowią o sukcesie konceptu. Do oferty wprowadziliśmy nowe produkty. Biesiadowo – czyli swojsko i polsko – obiady biesiadowe dla całej rodziny, a także uatrakcyjniamy ofertę napojów – ostatni hit to kwasy chlebowe o różnych smakach, które mają smak jak mieszanka piwa z coca – colą, ale są bezalkoholowe – mówi Tomasz Wiśniewski, Manager Sieci Biesiadowo.

Obecnie sieć liczy ok. 73 lokali franczyzowych i planowane są kolejne otwarcia, m.in. w Łomży, Makowie Mazowieckim, Rzeszowie, w Warszawie - Wawer, Centrum i na Woli, Bolesławcu oraz Radomiu. Drugi format konceptu jakim jest Crazy Piramid Pizza, który w Polsce posiada 23 lokale, otworzył już pierwszy lokal franczyzowy poza granicami Polski. Pierwszy zagraniczny master franczyzobiorca kupił licencję w Irlandii, gdzie otworzył pierwszy lokal CPP i rozpoczął działania w celu pozyskania franczyzobiorców na tamtym rynku.

Dla zainteresowanych licencją systemu Biesiadowo przygotowano dość nietypowy pomysł na promocję - przy podpisaniu umowy do 1 sierpnia, franczyzobiorca otrzyma skuter przystosowany do rozwożenia pizzy. Drugi koncept jakim jest Crazy Piramid Pizza przy podpisaniu umowy również do 1 sierpnia, oferuje nie tylko skuter, ale także 10% zniżki na wyposażenie lokalu oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej przez okres 6 miesięcy od podpisania umowy. To nasz nowatorski pomysł, w którym chcemy wyjść na przeciw potrzebom klienta, dać mu narzędzie do pracy, które na pewno pomoże mu w działalności i przełoży się na efektywność przedsiębiorstwa – mówi Wiśniewski.

I chyba to działa, o czym świadczy liczba lokali w sieci Biesiadowo, których z roku na rok przybywa coraz więcej.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram