Biesiadowo planuje wejść na rynki zagraniczne

Data dodania: 15 kwietnia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: sxc.hu

- W 2013 roku podpisaliśmy 24 umowy franczyzowe, z czego 21 dotyczy sieci Biesiadowo i 3 sieci Crazy Piramid Pizza. W najbliższym roku planujemy zwiększyć ekspansję na polskim rynku, a także wejść na rynki zagraniczne – mówi nam Tomasz Wiśniewski menadżer sieci Biesiadowo.

– Ubiegły rok był bardzo udany jeśli chodzi o rozwój naszych sieci pizzerii. Zbliżyliśmy się do planowanej liczby 100 lokali. W najbliższym roku planujemy zwiększyć ekspansję na polskim rynku, a także wejść na rynki zagraniczne. Dostajemy sporą liczbę zapytań na temat współpracy od naszych wschodnich i zachodnich sąsiadów – podkreśla Tomasz Wiśniewski.

W ubiegłym roku przedsiębiorcy, którzy chcieli rozpocząć współpracę z siecią, mogli skorzystać z preferencyjnych warunków. Na dobry początek działalności pod szyldem Biesiadowo lub Crazy Piramid Pizza firma oferowała dwukomorowy piec za symboliczną złotówkę oraz półroczne zniesienie opłaty franczyzowej.

– Oprócz tego nasi franczyzobiorcy mogli liczyć na wsparcie marketingowe, jak np. darmowe banery reklamowe. Mamy coraz większą liczbę franczyzobiorców, którzy otwierają więcej niż jeden lokal naszej marki. Jest to najlepszym potwierdzeniem tego, że oferowana przez nas franczyza jest dobrym biznesem, w który opłaca się zainwestować – uważa Tomasz Wiśniewski.

W ocenie menadżera sieci Biesiadowo promocje spełniły swoje zadanie. W tym roku firma również myśli o stworzeniu oferty specjalnej skierowanej do potencjalnych franczyzobiorców. Biesiadowo pracuje m.in. nad strategią rozwoju sieci za pomocą ulg, które obniżą koszty rozpoczęcia funkcjonowania pizzerii.

– Ponadto chcemy wzmocnić pozycję oraz wizerunek naszych marek. W tym momencie gruntowną modernizację przechodzą nasze strony internetowe. W planach jest też zmiana wizerunku oraz ogólnego konceptu jednej z naszych sieci pizzerii - Crazy Piramid Pizza – podsumowuje Tomasz Wiśniewski.

Obecnie pod marką Biesiadowo i Crazy Piramid Pizza działa 99 lokali franczyzowych. Rok 2014 sieć pizzerii chciałaby skończyć z liczbą 120 lokali.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram