Biesiadowo planuje dalszą ekspansję we franczyzie

Autor: Redakcja
Data dodania: 18 października 2012
Kategoria:
Biesiadowo_wntrze_pizzerii

W pierwszej połowie 2012 roku ruszyło osiem nowych pizzerii sieci Biesiadowo. Spółka Wojtex zakłada, że ten rok będzie jeszcze lepszy pod względem nowych otwarć. Kolejna promocja ma przekonać potencjalnych kandydatów, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o przystąpieniu do sieci.

Należące do spółki Wojtex pizzerie Biesiadowo działają w systemie franczyzowym od końca 2008 r. Obecnie sieć Biesiadowo liczy 71 restauracji, a Crazy Piramid Pizza posiada 26 placówek. Charakterystyczną cechą sieci jest to, że w każdym lokalu jest taki sam wystrój, który nawiązuje do polskiej tradycji i przypomina polską chatę.

Dla przyszłych kandydatów została przygotowana nowa promocja. Do umowy podpisanej do 15.11.2012 dodawany jest piec do wypieku pizzy za 1 zł. Dodatkowo franczyzobiorca Crazy Piramid Pizza będzie zwolniony z opłaty franczyzowej przez 3 miesiące od podpisania umowy.

Chcemy w ten sposób zachęcić przyszłych partnerów do współpracy.  Do końca roku planujemy otwarcie 7 lokali - mówi Wojciech Goduński, właściciel obu sieci.

Jedynym wymaganiem wobec kandydata jest posiadanie lokalu około 80 m2. Kwota inwestycji to koszt od 42 000 zł bez opłaty licencyjnej. Natomiast miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł.

Marta Rolka

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram