Bielizna Esotiq od teraz także w Kaliszu

Autor: Redakcja
Data dodania: 30 kwietnia 2013
Kategoria:

24 kwietnia 2013 r. w Galerii Tęcza w Kaliszu otwarto pierwszy w tym mieście salon marki Esotiq.

Esotiq to marka specjalizująca się w asortymencie bieliźnianym. Dodatkowo oferuje swoim klientkom dermokosmetyki do pielęgnacji ciała sygnowane marką Esotiq Formula. Marka Esotiq znana jest też ze swojej współpracy z popularną polską projektantką mody, Evą Minge. Efektem tej współpracy było wzbogacenie kolekcji projektantki o bieliznę i stroje kąpielowe.

Esotiq&Henderson, właściciel marki Esotiq rozwija w Polsce sieć w oparciu o sklepy własne i franczyzowe. Od potencjalnych franczyzobiorców, firma nie pobiera żadnych opłat za przystąpienie do sieci. Oczekuje natomiast zaaranżowania lokalu zgodnie z projektem i standardami obowiązującymi w sieci. Koszt inwestycji związany z aranżacją salonu to 700/800 zł netto/m2. W zamian oferuje możliwość prowadzenia handlu pod szyldem Esotiq, pełne know-how oraz depozytowy system zaopatrzenia sklepu niewymagający angażowania swoich środków w towar.

Franczyzobiorca zarabia na prowizji od sprzedaży. Prowizja jest stała przez cały okres obowiązywania umowy, nawet w okresach wyprzedażowych.

Firma zainteresowania jest uruchamianiem sklepów w miastach mających powyżej 20 tys. mieszkańców. Wielkość lokali uzależniona jest od potencjału handlowego miasta. Średnio sklepy tej sieci mają od 50 do 70 mkw. powierzchni.

Esotiq&Henderson prowadzi w Polsce sklepy własne i franczyzowe, natomiast na Łotwie w Mołdawii, na Słowacji i w Rosji sklepy działają w systemie partnerskim.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram