Biedronka odpali e-sklep?

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2014
Kategoria:
Biedronka

Biedronka odpali e-sklep?

Nie wiadomo, czy to prawda, ale nic też nie zapowiadało, by sieć miała wprowadzić formę płatności mobilnych lub rozwijać się we franczyzie. A zrobiła to.

Informację podała Wirtualna Polska. Według portalu, Biedronka zamierza wejść na rynek e-commerce. Zamówione przez internet zakupy można będzie odebrać w placówce sieci. Według WP projekt jest już testowany, choć nie bez problemów. Biedronki dysponują na ogół niedużą powierzchnią, więc pojawia się dylemat gdzie składować zamówione siatki z zakupami. Kolejną przeszkodą może być dyspozycyjność personelu, na ogół dość mocno obciążonego obowiązkami.

Informacja nie jest na razie potwierdzona, ale trzeba przypomnieć, że to WP jako pierwsza zapowiadała, że Biedronka wprowadzi system płatności mobilnych - i nie pomyliła się. Zaskoczeniem dla rynku było również to, że niektóre sklepy sieci są rozwijane w modelu franczyzowym. Jak będzie tym razem?

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram