Biedronka kontynuuje testy franczyzy i kusi loterią

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 września 2014
Kategoria:
Biedronka zatrudni 1 tys. kierowników; Foto: Biedronka

Biedronka kontynuuje testy franczyzy i kusi loterią; Foto: Biedronka

W sieci Biedronka obecnie działa ok. 45 sklepów partnerskich. Ten format popularnego dyskontu jest wciąż weryfikowany pod kątem spójności z ofertą marki Biedronka – poinformowało nas biuro Jeronimo Martins Polska (JMP), właściciela sieci.

Testy nad uruchomieniem franczyzowych Biedronek jeszcze się nie skończyły. – Otworzyliśmy ok. 45 sklepów w tym formacie. Są one ulokowane w mniejszych miejscowościach. Ta forma funkcjonowania sklepów jest ciągle weryfikowana pod kątem spójności z ofertą marki Biedronka – tłumaczy JMP.

Sieć pracuje także nad zwiększeniem wyników sprzedaży. W tym osiedlowym Biedronkom ma pomóc loteria skierowana do klientów dyskontów, która ruszyła we wrześniu br. Jakie są jej wyniki?

Dane dotyczące sprzedaży udostępniamy wyłącznie w odniesieniu do całej sieci i w oparciu o komunikaty grupy, co wynika z obecności Jeronimo Martins na lizbońskiej giełdzie. Jednocześnie informujemy, iż loteria, która została uruchomiona w sklepach Biedronka, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Od tego czasu w ich rękach znalazło się już ponad 60 tys. zdrapek z nagrodami, a wśród nich 18 z samochodami marki Volkswagen Golf Sportsvan. W puli wszystkich wygranych znajduje się łącznie ponad 500 tys. nagród – zachęca do robienia zakupów w sklepach w tej sieci JMP.

Każdy, kto zrobi zakupy za ponad 50 zł (z promocji wyłączone są papierosy i alkohol), otrzymuje zdrapkę. Do wygrania jest m.in. 100 samochodów Volkswagen Golf Sportsvan, aparaty fotograficzne, iPady mini, smartfony, PlayStation oraz ekspresy do kawy. Wartość puli nagród wynosi ponad 18 mln zł.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram