Bezpłatny webinar o franczyzie Inermarche I Bricomarche

Data dodania: 3 grudnia 2020
Kategoria:

Chcesz zainwestować we własny biznes w branży spożywczej lub dom i ogród? Grupa Muszkieterów zachęca do poznania franczyzy Intermarché i Bricomarché podczas bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 10 grudnia 2020 r.

W kontekście dynamicznych zmian, jakie zachodzą na rynku pracy i w niektórych sektorach gospodarki, wiele osób zastawia się jak pokierować swoją dalszą ścieżką rozwoju. Uruchomienie swojego biznesu lub zmiana branży prowadzenia działalności gospodarczej, to scenariusze rozpatrywane aktualnie przez aktywnych zawodowo i biznesowo.

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, Grupa Muszkieterów organizuje internetowy, bezpłatny webinar, w trakcie którego szczegółowo przedstawione zostaną zasady współpracy w ramach franczyzy Intermarché (supermarkety spożywcze) i Bricomarché (supermarkety z branży „dom i ogród). Osoby prowadzące własne, niezależne sklepy pozyskają wiedzę na temat możliwości przyłączenia się do jednego ze znaków Grupy Muszkieterów.  

PRZYCISK  https://muszkieterowie.pl/franczyza/webinar/

Grupa Muszkieterów zrzesza prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców, którzy prowadzą blisko 370 sklepów sieci Intermarché i Bricomarché, a także prawie 70 przymarketowych stacji paliw pod szyldem Intermarché.  W 2019 roku Muszkieterowie wypracowali 7,74 mld złotych obrotów.  Obecnie Grupa Muszkieterów jest 45. największą firmą na polskim rynku w rankingu „Rzeczpospolitej” („Lista 500”).

ZOSTAŃ FRANCZYZOBIORCĄ INTERMARCHÉ lub BRICOMARCHÉ

Dzięki odpowiedniemu programowi szkoleń przygotowujemy kandydatów do prowadzenia przedsiębiorstw jakim są supermarkety Intermarché i Bricomarché. W trakcie prowadzenia sklepu franczyzobiorcy otrzymują od Grupy Muszkieterów kompleksowe wsparcie zachowując przy tym niezależność w zarządzaniu swoim biznesem. To, co nas wyróżnia od innych systemów to podwójny status członków Grupy, którzy są jednocześnie franczyzobiorcami oraz franczyzodawcami, ponieważ mają realny wpływ na kształt całej organizacji. Więcej szczegółów i informacji na temat zasad współpracy w ramach naszego modelu franczyzowego przedstawimy podczas  webinaru, który zaplanowaliśmy na 10 grudnia – powiedział Bartłomiej Tarłowski, Kierownik Działu Rekrutacji i Szkoleń Franczyzobiorców w Grupie Muszkieterów.

PODSTAWOWE WYMAGANIA dla FRANCZYZOBIORCY

• minimalny wkład własny: 400 tys. zł,
• wiek powyżej 25 lat,
• posiadanie cech przedsiębiorcy oraz ogólnych kompetencji biznesowych,
• gotowość do prowadzenia własnego, rodzinnego przedsiębiorstwa,
• akceptacja zasad funkcjonowania w Grupie, które zostały zapisane w Karcie Muszkietera,
• ukończenie 5-miesięcznego szkolenia teoretyczno-praktycznego,
• gotowość do ewentualnej zmiany miejsca zamieszkania,
• akceptacja umowy gwarantującej przedsiębiorcy 10-letnią współpracę z możliwością jej przedłużenia.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wypełnij formularz (https://muszkieterowie.pl/franczyza/webinar/) i zapisz się na bezpłatny webinar 10 grudnia 2020 r.

PRZYCISK  https://muszkieterowie.pl/franczyza/webinar/

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design